Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk két hónapja de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk két hónapja de az elmúlt egy hétben kétszer is bejelölt áll facebookon mit akarhat?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakitott velem ,az én hibámból súlyos hibát követtem el nem foglalkoztam vele 1 hónapig és állandóan csunyán beszéltem vele amire bár volt okom,mégsem kellett volna így viselkednemm.Szakitás itán 3 héttel még kerestem de nem akart velem lenni már mondta hogy más lecsapott rá,de most viszont bejelölt a múlt héten de nem igazoltam vissza így levette a jelölést 1 hétte rá megint bejelölt nagyon hiányzik szenvedek nélküle de nem akarok vele beszélni hogy mindkettőnknek jobb legyen. Szerintetek mit akarhat? Csak kiváncsi hogy mivan velem? Vagy újra kezdené? Ezekszerint még szeret?

2019. máj. 27. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne....

Felejtsd el inkább, tilsd le

2019. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy ez a szakítás inkább "nevelő célzatú" szakítás volt. Ha neked bejönnek az ilyen játszmák, akkor vedd fel vele újra a kapcsolatot. Ha nem akarsz pincsikutyaként pitizni, akkor inkább ignoráld a lányt.
2019. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!