Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítotok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítotok a párotokkal utána letiltjátok őt facebookon?

Figyelt kérdés

Olyan esetben,ha nem durva szakítás volt.

Ilyen esetben is letiltjátok?



2019. szept. 2. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tiltottam le, de unfollow-ztam, hogy ne jöjjön folyton szembe velem. Békében váltunk el, bár mindkettőnk számára fájdalmas volt a szakítás.
2019. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha egyik exemet sem tiltottam le, mégis minek? Felnőtt emberek vagyunk könyörgöm. Nyilván képesek vagyunk értelmesen megbeszélni ha vége van és lezárni. És ez abszolút nem jelenti azt, hogy leszarjuk ezentúl, hogy mi van a másikkal vagy soha többet nem beszélünk tehát nem is értem miért kellene letiltani egymást.
2019. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy egyáltalán miért tiltanám? O.o
2019. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltottam csak törlésre került. Ha zaklatott volna meg egyebek akkor tiltás.
2019. szept. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm akit le kellett tiltanom (mindenhonnan) mert folyamatosan zaklatott. Annak ellenére hogy ő szakított velem egy másik srácért, csak 2 hét múlva rájött hogy mégis én kellenék neki :D

Azt hitte hogy majd két szép szó után újra összejövünk. Vele pl. normálisan szakítottam, csak mikor vissza akart jönni nem volt hajlandó elfogadni hogy ez a vonat már elment. Utána meg jött a gusztustalankodás, így kapta a tiltást mindenhonnan.

A többi esetben csak törölni szoktam. Viszont én ha szakítok akkor utána már nem szoktam "baráti" szinten sem dumcsizgatni senkivel. Így nincs értelme hogy benne legyen a barát listámban.

2019. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Engem ő törölt le. Én szakítottam vele. De csak akkor törölt ki, amikor a férjemmel összejöttem és kitettük... Addig próbálkozott megint nálam, de a szakítás után 2 évre rá... nem is értettem a dolgot.

Talán megbánta, ahogy viselkedett, mert nagyon csúnyán bánt velem. De mit gondolt, hogy újra kezdeném vele, miután nem egyszer semmibe vett, átvert, meg "csak nő" voltam? Aztán még neki fájt, hogy engem boldognak látott.

2019. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tettem meg. Kar volt nem megtenni
2019. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Volt, hogy engem tiltottak le, volt, hogy en.

Mikor en tiltottam le az azert volt, mert nagyon haragudtam ra es egyaltalan nem voltam ra tobbet kivancsi (megcsalt, es tobb honapig semmit nem vettem belole eszre) azota beszeltunk es bocsanatot kert, de tovabbra se erdekel mi van vele, nem vagyunk ismerosok.

Volt, hogy engem tiltottak, majd toroltek. Az egyiket ebbol a mai napig nem ertem, mert mindent megtettem amit lehetett azert a kapcsolatert, megsem kellett neki, majd kozoltem, hogy ennek igy nincs nagyon ertelme (de vartam, hogy megbeszeljuk) erre csak azt vettem eszre, hogy nem ismerosom mar es letiltott :D

2019. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem zaklat akkor nem.
2019. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak hideolom h ne lassam ha az uj csajaval posztol.
2019. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!