Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Neten ismerkedtünk meg, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedtünk meg, két hete szakítottunk és kiderült, hogy van még egy facebookja és bejelölt róla?!

Figyelt kérdés

Nem facebookon ismerkedtünk meg,de ott tartottuk a kapcsolatot,beszélgettünk,beszéltük meg a randikat stb.Azt mondta nincs facebookja de csinál egyet ha szeretném(mert mondtam neki,hogy én facebookon beszélgetek kb mindenkimmel).

Csinált is egyet,álnéven méghozzá (de a többi adata stimmelt).Ott beszélgettünk mint ahogyan fentebb leírtam.Egy hónapig voltunk kb együtt de szakítottam vele mert úgy éreztem nem állok készen erre a kapcsolatra.Eléggé bejöttem neki,már-már szerintem mondhatni szerelmes is volt,vagy legalábbis úgy tűnt.:D

Szakítás után egy héttel rámírt,hogy nem akar elveszíteni meg ilyenek,most pedig bejelölt engem egy olyan facebook profilról,ahol az igazi neve van és fényképe is.Szerintetek ez most mi??(Szándékosan a felnőtt párkapcsolatok kategória mivel ő nem tizenéves.)

18/L 22/F



2020. febr. 16. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Életkorilag vagytok csak "felnőttek", amúgy nem igazán. Legalábbis a fészbúk ilyen szintű túlértékelése gyerekes dolog a részedről. Az övéről pedig a "taktikázás" meg a játszadozás az.
2020. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy olyannal egyáltalán kapcsolaton gondolkodni, aki álnévvel irogat csak rettentően buta dolog.

Szerintem a hivatalos accountján nem akart, mert nem akart felvállalni alapjáraton

2020. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj te is egyet és járhatna egymással a két kamuprofil :D


Amúgy ez inkább tini párkapcsolat kategória :)

2020. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

#2


Mondjuk van olyan is akinek nincs "hivatalos regisztrációja" ott, nekem is csak álnév van, az is csak a munkahelyi gárda meg az osztálytalik miatt. De rendes névvel nem. Nem hiányzik ezredrangú rokonok meg "egyszer találkoztunk a kórházban" ismerősök jelölgetése.

2020. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is 2 profilom van. Egyik a rendes fb profilom, masikon csak a nők vannak, akik jobb ha a valódi nevemet sem tudják.
2020. febr. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, járt már rosszul időnként és azért választotta az álneves profilt, nem azért, mert "rejtegetnivalója van" vagy "nem őszinte".

Élőben elárulta a teljes nevét?

2020. febr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen elárulta,iskolát munkahelyet is mindent ezért nem értem.
2020. febr. 17. 06:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek visszajelöljem?
2020. febr. 17. 06:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kamu profilról írt, mert bizalmatlan volt, de most bejelölt az igazi profiljáról. Tök jó, ezzel felvállalt. Szerintem ez tini nyelven ez nagy dolog. Ha te sem akarod elveszíteni, igazold csak vissza.
2020. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!