Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Joggal várható el egy férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal várható el egy férfitól, hogy gondoskodjon a volt barátnőjéről, amíg annak nem lesz új barátja?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez alap
Nem várható el, de rendes férfi megteszi
Semmiképp nem várható el
64 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképp nem várható el és csak igazán alja senkiházi nő várna el ilyesmit az exétől. Nyilván ha van közös gyerek, akkor róla kutya kötelessége gondoskodni a férfinak, de a volt barátnőről nem.
2020. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
LOL ez meg mi már? :D
2020. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mivaan? 😅
2020. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van olyan szituáció, amikor segít az ember az exének, de az se "elvárható"!

Hogy merült fel ez a kérdés benned? Lehet, ha a konkrét szituációt leírnád, úgy érthetőbb lenne, de az én véleményem, hogy ha különváltok, onnan nincs mi, csak ő meg én. Ő balra én meg jobbra, ahogy a nagy könyvben meg van írva...

2020. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vicc? Ha szakítottak, akkor miért kellene törődnie az exével, miért kellene őt pénzelnie? Másrészt a nő is elmehet mondjuk dolgozni, ne várja már el, hogy kitartsák őt. Amúgy meg akkor számodra a kapcsolat abból áll, hogy mindig az aktuális partnered tartson el, a kettő közötti időszakban meg az aktuális exed?
2020. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem ezek a kérdések. Persze és még az első randit is fizesse az új pasival. Tartsa a gyertyát miközben az új bika töcsköli az exét. Úristen hova kerültem.
2020. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem. Miert lenne elvarhato? :D Ha szakitasz valakivel, onnantol semmi kozotok egymashoz.

Meg abban az esetben sem elvarhato, ha a lanynak nincsenek se szulei, se baratai, se penze es konkretan csak az utcara tudna menni... Ez esetben egy segito hajlamu ferfi segitene neki talpra allni, ha nem valami atveres, megcsalas stb volt a szakitas oka, de ennyi!

Pl ha sok penzem lenne, ilyen esetben megelolegeznek neki egy kauciot alberletre, amint talal munkat (kb ket het alatt lehet, ha valaki tenyleg akar), es utana mehet. De ennyi a maximum! Es hat ugye nem mindenkinek van annyi penze, hogy ne erezzen meg egy ilyet :D

De semmilyen mas esetben es egyeb modokon nem tamogatnam az exet, plane nem addig, amig uj part talal.

2020. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert az exe futtatható.
2020. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Huh az én exem csinált hasonlót. Már szakított a lánnyal, akivel vagy 7 évet együtt volt. Neki jól ment a szekér, a csajnak semennyire, így fizette a lakbérét hónapokig, adott neki kölcsön, feltöltötte a hűtőjét stb. Mondjuk ő ilyen alkat, mindent pénzzel akar megoldani, elintézni. De ez nekem is fura. Oke, hogy segítesz valamiben, de lakbért fizetni meg zsebpénzt adni azért túlzás...
2020. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Én segítettem az egyik exemet....szexuálisan. az új hapsi nem tudta rendesen megcsinálni, aztán visszajárt egy darabig keféltetni magát:) azért segítek ahol tudok:)
2020. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!