Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább, szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, szakítottunk de valójában nem olyan okból? Barátok még lehetünk? Mi várható a folytatásban?

Figyelt kérdés

1 napja szakítottunk közös megegyezés alapján barátnőmmel.


1 hete hogy nem találkoztunk , a távolság miatt nem is lett volna megoldható augusztus végéig.


Furán viselkedett sejtettem hogy már nem úgy érez irántam mondta hogy már nem úgy szeret mint régebben, és neki nagyon rossz így hogy nem találkozunk .


Közösen úgy döntöttünk külön utakon járunk akkor és a nyár alatt megpróbáljuk kiheverni , de azért felajánlottam neki hogy barátok maradhatnánk mert végülis ez nem olyan ok amiért haragudni kellene a másikra szerintem , különben is nagyon jól elbeszélgettünk egymással , sok közös témánk volt , hasonló karakterek voltunk. Ő ebbe belement.


Szerintetek mi lesz a folytatásban ? Esetleg nyár végén ha újra visszajön akkor van még esély hogy megint összejöjjünk ?


Balatonon dolgozik ( éjszakai műszakban ) szerintetek össze fog jönni valakivel ?

Én voltam neki az 1. komolyabb kapcsolata rajtam kívül 1 barátja volt még de ő eldobta magától .



2015. jún. 24. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele újból össze jönni? Miért akarsz a barátja lenni? Szakítottak kész vége...
2015. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont azért mert nagyon jól kijöttünk egymással , sok közös témánk volt ráadásul nagyon rendes lány, nem is járt bulizni , szinte sehova és én is hasonló kategória vagyok.
2015. jún. 24. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme "barátnak maradni", mert nem működik. Nyilvánvaló, hogy részedről érzelmek is vannak, és a barátság csak akkor megy, ha kölcsönösen működik.


Jobban jársz, ha inkább nem keresed, ha vége, akkor vége.

2015. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mumusan ***** válasza:
Ezt nem értem. Közösen döntöttetek hogy vége. Akkor miért akarsz összejönni vele? Akkor mégsem akarsz szakítani?
2015. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kèt legjobb baràtom (làny, fiú) 4èvig voltak együtt majd szakítottak közös megegyzès alpjàn, ez 3ève volt...

Nem jöttek újra össze de ugyan olyan jóban vannak, megbeszèlik a gondokat akàr pàrkapcsolatit is.

Normàlis felnøtt emberek sèrelem mentes szakítàs utàn mièrt ne lehetnènek baràtok?

2015. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös! Volt akivel sérelemmentesen mentünk szét. És mikor megtudta hogy randizgatok, totál kiborult, még az illetőhöz is oda ment. Addig normális volt. Na, pl ez az egyik oka hogy nő és férfi között nem lehet barátság, és még sorolhatnám, az meg külön fura hogy párkapcsolati dolgokat pont azok beszélnek meg, akik valaha szexeltek is... nem normális dolog, akárhonnan nézem is.
2015. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az, ők ismerik egymàst a legjobban..

A legjobb baràtom 15ève egy fiú, igaz vele soha nem volt semmi, de van exem akivel tartoma kapcolatot, ès jóban van a pàrommal is..

Nem kell ezeket a dolgokat felfújni,persze minden fèlnek ugyan úgy kell hozzààllni az egyeletben..

Lehet èrfelmesen kezelni a dolgokat.

2015. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden exben ott van az a dolog hogy ő valaha is volt velem. Ne próbáld már bebeszélni hogy ez normális dolog? Mikor az egyik exemnek engedtem, hogy haverkodjon az ex csajával, onnantól én le voltam sz.arva, mindent megtett a csajnak, stb... bevásárolt, ugrált neki. Mikor mondtam neki ez így nem oké, ő volt felháborodva, és végül kiadtam az útját. Minden ember más, de nálam ez tuti nem működne, hogy a párom az exével beszélgessen napi szinten. Akkor kérdem én? Miért kell a jelenlegi pár? Ha az exszel tudnak megbeszélni mindent?
2015. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire jól kijöttök, miért szakítottatok..?
2015. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahogy már említettem , el kellett mennie a nyáron dolgozni a Balatonra . És kevés ideje van rám , én nem tudok leutazni hozzá , csak augusztusban 2 napra ő pedig gondolom élni akar és nem azon idegeskedni mi van itthon. Ráadásul ott sokkal közelebbi kapcsolatba van emberekkel , férfiakkal emlÍtette hogy mindig meghívják valamire inni szóval ismerkedik és gondolom tetszik neki .
2015. jún. 24. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!