Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek eddig milyen (például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eddig milyen (például veszekedős, megbeszélős, hirtelen jött, már lehetett érezni, satöbbi) szakításokban volt részetek? Utána volt barátság?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Kibekules tobbszor volt, jo kis szexxel. :)) De az osszes exemmel joban vagyok, szoval ha nem is baratsag, de haveri viszony az van.
2018. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolat: Már lehetett érezni, részemről teljesen elmúlt a vonzalom, szerelmes nem is voltam belé. Elvileg barátok voltunk még egy darabig, de ő még reménykedett, én meg rosszul voltam már tőle valójában csak nem akartam megbántani.

Második kapcsolat: Hirtelen jött és veszekedős. Szerelmes voltam fülig, de megcsalt az egyik barátnőmmel.

Hármadik kapcsolat: Igazából érdekes volt. Sok volt a vita és emberileg nem illetünk össze, de a szex vele volt a legjobb. Egy idő után azon kaptuk magunkat, hogy mást nem is csinálunk csak az ágyban vagyunk. Megbeszéltük, hogy akkor ez legyen inkább barátság extrákkal.Ez ment is egy ideig, aztán egyszer csak egyáltalán nem kerestük egymást.

2018. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Korrekten leültem velük, hogy mik a terveim velük, mit szeretnék elérni a következő években, mit kellene úgymond "felépíteni" a kapcsolatunk érdekében, min kellene javítanunk, miben kellene fejlődnünk, s kíváncsi voltam, hogy ők hogyan látják a jövőt, a jövőjüket, a jövőnket. Na innentől kezdve lejtőre került a kapcsolatunk. Alig fél év múlva szakítás. Én szakítottam velük, mindkettő megcsalt. Egyik napról a másikra szépen elvágtam az összes létező kommunikációs vonalat/fonalat, miután megtudtam a kis mocskosságukat. Majd kis idő elteltével, 3-4 héten belül mindkettő megkeresett, "békülni szándékozott", hát én meg beintettem nekik. Soha többé nem álltam szóba velük. Az én életemben nincs helyük görényeknek. Azóta mindkettő teng-leng össze-vissza Magyarországon és Európában. (Hollandia, Egyesült Királyság, Nyugat-Mo., Kelet-Mo., Vajdaság, Ausztria stb.) Gondolom, mindenhol nagyon megszerethetik őket. :D
2018. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátomnál arra eszméltem hogy fülig beleszeretett egy nagyon kedves lányba. De hű akart lenni hozzám így nyüglődött.

Végül én ültettem le 3unkat és beszéltük meg a dolgokat. Nem haragudtam rá. Tényleg sokkal jobban össze illetek mint velem. Azóta is barátság van közöttünk.

2018. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: Bő két éves kapcsolat sok veszekedéssel és szünettel. Egyik veszekedés után közös megegyezés


Második: bő négy éves kapcsolat, két és fél év együttéléssel. Budapesten talált új munkát és az volt a terv, hogy miután elintéztem mindent (a lakásunk kiadása, dolgok felszállítása) megyek utána. Majdnem minden héten találkoztunk az átmeneti időszakban is. Egyik pillanatban még azt írja, hogy szeret és nagyon várja, hogy újra a rendes kerékvágásba visszaterelődjön az életünk, majd hirtelen felhívott, hogy "itt az idő, hogy vége". Normális indokot nem kaptam, hiába próbálkoztam bemakacsolta magát, majd a hívás után pár nappal az egész családomat törölte faceről. Szeptemberben kértem volna meg a kezét.

2018. szept. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!