Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tovabbfogok tudni lepni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovabbfogok tudni lepni ha igy “zarult le”?

Figyelt kérdés

Feljott a szakitas de nem tudtunk talalkozni igy csak elkezdtunk nem beszelni majd jottek okok amik mindig megbantottak es ezert a “probalkozasait” ami nem voltak tul eroteljesek (o kezdemenyezte szakitast) kicsit bunkon offoltam es ezutan nem igazan keresett mar. Tehat nem volt eloben sem telefonon kimondva h akkor vege csak szo volt rola es most h mar rudnank tallkozni nem hajlndo idot forditani megcsak arra sem h cuccat elvigye... tovabbtudok lepni majd ha ugymond egyket dolog bennem marad mert neki nem mondtam el, nem elrdeztem mert nem volt eselyem ra?

(Masokkal beszeltem rola es sokat jegyzeteltem magamnak is es probaltam gondolkozni)



2020. jún. 9. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tovább is akarsz lépni, akkor így is menni fog.
2020. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi elirasert
2020. jún. 9. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!