Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 év után dobott a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után dobott a párom, majd 2 hét múlva megírta nekem, hogy a közelemben volt kondizni és szinte kérte, hogy dicsérjem meg azért, mert kondizik. Ha dobott, miért az én dicséretem kell neki? 26/f

Figyelt kérdés
Egyébként kellett beszélnünk egy-két holmi ügyében és egyszer csak elkezdte megírni, hogy mi van vele, meg gondolja ezt megosztja velem, hogy milyen király azért, mert kondizik és én ezt ismerjem el....

2020. jún. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Kezdem azt hinni, hogy itt a kérdések többsége troll kérdés. Mi az, hogy KÉRTE? Kérte??? Az elismerést nem kérésre adják. Elég beképzelt, gyerekes alak lehet ez alapján legalábbis, és eléggé furának tartom, hogy képes voltál 6 évet leélni vele.


Mindig meg kell ismerni a másikat mielőtt közös jövőt terveznénk vele. A legtöbb ember elköveti ennek ellenkezőjét.

2020. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem direktbe, hanem azt írta, "igen, szerintem is király vagyok". Ekkor már én sem tudtam komolyan venni, csak egyszerűen nem értem, miért tesz ilyet olyan, aki réges-régen elmúlt 18....
2020. jún. 12. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"Ekkor már én sem tudtam komolyan venni, csak egyszerűen nem értem, miért tesz ilyet olyan, aki réges-régen elmúlt 18...."


Azért mert egy tipikus idióta?!


Egyébként semmi pozitívum nincs a kondizásban...nem egy ismerősöm csinálja.

Mikor igazi munkára kerül a sor, liheg az összes, meg a halálán van és nem bírják. A sok izmot nem tudja a tüdő ellátni elég oxigénnel. Semmi másra nem jó az egész csak arra hogy felvágjanak, nőket szerezzenek vele. Ennyi.

Persze megértem , ez lehet egy hobbi egyeseknek. Amivel nincs is baj! De mikor menőznek, az nagyon ellenszenves. Úgy mint jelen esetben az exed.

2020. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovi. Egy ovissal voltál hat évig.
2020. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dizelesgozgep ***** válasza:
6 évig volt fix punci ...Aztán két hét után felált a kárász... :) szerintem ennyi történt
2020. jún. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!