Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakítottam a párommal,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam a párommal,nem tudom hogy ez így jó döntés volt e ?

Figyelt kérdés

Azt írtam neki hogy már nem akarok róla többé hallani,nem akarom már látni,mert azt állítja nem szeret,pedig tegnap még sírva mondta hogy nem fog soha elhagyni mert senkit még soha nem szeretett ennyire.

Én elküldtem...mondtam,hogy elegem van nem bírom ,egyik percben ezt mondja másikban azt.

Lehet kicsit durva voltam,ti ezek után a helyében írnátok nekem ?

Próbálnátok keresni?

Azt láttam közben hogy ahogy írtam neki azt írta rendben,és gyors átírta a nevem másra ,leszedte a becenevet...kiakadt...soha nem fog már keresni?

Lehet kedvesebben kellett volna megírni,de gondoltam hátha ettől észhez tér végre .

Lehet erre egy kevés esély ?

Te jártál már így?

Mit tettél utána ?

Én nem fogom keresni,az biztos..


2020. jún. 12. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vak vezet világtalant.
2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De most minek akarod, hogy keressen? Szakítottatok. Akkor minek beszèlni?
2020. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nézd ha nem keres és ilyen gyerekesen reagalja le valószínűleg nem szeretett annyira. En nem varnek ra.
2020. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert azt láttam hogy döntéskèptelen

De csúnyán idegesen írtam ezt neki

Félek annyira megbántottam hogy már soha többé nem keres 😞

2020. jún. 12. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te szakítottál vele, akármilyen állapotban is! Normális ember ezt tudomásul veszi, és nem keres többet.

Minek akarnád vissza, ha rosszul érzed magad miatta attól, hogy nem szeret, aztán mégis, gondolom ráadásul ennél bonyolultabb a helyzet.

2020. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Most ha ő tinglitanglizik akkor valahol jogosan voltál rá mérges. Ha akar valamit, megkeres. Ne neked kelljen bocsánatért esedezned, mert jogosan kérted számon, hogy mi ez a cirkusz tőle, hogy egyszer ezt érzi, máskor meg azt.
2020. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De minek jatszmazol? Mondd el neki direktbe a problemadat,ne pedig kidobd aztán várd,hogy visszakúszik. Minek akarod,hogy keressen,ha dobtad ? Ettől nem fog beled szeretni,max csak egy szánalmas döntésképtelen csajnak fog látni.
2020. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy keresnélek, a faxnak nem kéne ez a dráma.
2020. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!