Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azoktól kérdezném, akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezném, akik azért szakítottak a párjukkal, mert az hazudott, esetleg meg is csalta őket. Mikor éreztetek úgy, hogy nagyon jó döntés volt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megtudtam, hogy megcsalt. Az emberi természet olyan, hogy a rossz dolgokat megpróbálja az idővel tompítani, mentségeket keresni a másiknak, elbizonytalanít. Ezért én megbocsájtottam neki, de tudatosítottam magamban, hogy aki szereti a másikat, az képtelen ilyet tenni, kvázi ő nem szeret engem. Egy ilyen egyoldalú viszonyhoz meg kár ragaszkodni, mert csak boldogtalanságot szül. De ha tudatosítod magadban ezt, úgy könnyebb.
2019. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nm éreztem ilyet, van az úgy, hogy két ember ragaszkodik egymáshoz a megcsalások után is, habár megy a huzavona meg a veszekedés, de idővel lecsillapodnak és élnek tovább.
2019. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban ahogy kidobtam és letiltottam.
2019. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5 év után dobtam ki. Az első kapcsolatom volt, nagyon szerettem még a szakításkor is, de önmagamat is, róla pedig kiderült, hogy nőzött és meg is csalt plusz anyagilag is próbált kihasználni (akkor örököltem elég sok pénzt, ingatlanokat)... Sokáig rossz volt. Nem is tudom, úgy mikor tudatosult, hogy életem legjobb döntése volt, mert inkább úgy mondanám hogy új életet kaptam. Vállalkozásba kezdtem, tanulni kezdtem újra, lefogytam 30 kg-ot, mondhatni molekuláról molekurálól újraépítettem önmagamat, új nő lettem. Most már tudom, életem legjobb döntése volt. Aztán kb. fél év után újra próbálkozott, de leráztam, az egykor Istenként nézett férfi egy élősködőnek mutatkozott előttem...

Ha ilyen helyzetben vagy, a következőket tudom javasolni: adj időt magadnak, sírj, ha kell, jót fog tenni, ne nyomd el magadban az érzéseket, DE tegyél végre csak magadért valamit, ami által több/jobb leszel. Legyen az egy tanfolyam, egy új munkahelyi célkitűzés, fogyás/hízás/alakformálás, új nyelv elsajátítása, bármi... Utólag rájössz, milyen jól jártál. :)


"Akik bántanak téged, olyanok, mint a csiszolópapír. Okozhatnak fájdalmat, de a végén te szép és csiszolt leszel, ők pedig használhatatlanok." - elcsépelt, közhelyes, de igaz - ha te is úgy akarod. :)

2019. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ahogy kidobtam.
2019. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön.
2019. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Amikor megerett bennem a dontes akkor... aki csak dont de at sem gondolja, az lehet, hogy rendszeresen igy jar, hol orul a donteseinek, hol pedig megbanja... csak ez kicsit olyan sodrodom a dolgokkal feeling, mintha nem te iranyitanad az eleted, csak es kizarolag az erzelmeid. Az gaz, mert az erzelmek neha teged is atvernek es neha olyan gondolsz /dontesz ami nem atgondolt... akkor mit iranyitasz te, ha meg ezt sem...
2019. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!