Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni a volt kapcsolatomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt a volt párommal. A legtöbb dolgot együtt csináltuk. Nagyon féltékeny típus volt és az év első felében mindig arra panaszkodott, hogy szét van esve. Egy nyár kellett neki ahhoz, hogy jobban legyen. Nagyon türelmes ember vagyok ezért sokszor adtam neki sok időt. A szakításra sajnos végül sor került. Úgy éreztem felszabadult lettem, mivel nagyon nagy lelkiterhet rakott rám. Sok mindent nem tehettem. Ő több pár évvel fiatalabb lánnyal is beszélt, viszont nekem azt sem engedte, hogy majdnem már gyerekkori barátommal beszéljek.

A sok rossz dolog mellett viszont mégis rengeteg jóban vot részünk. A szakítás 5 hónapja volt már, mégsem tudok rendesen túllépni. Gondolkodtam már pszichológus segítségén is, de még nem döntöttem.

Úgy gondolom biztos már több emberrel is történt ilyen szóval most a ti tanácsokat kérem!



2020. jún. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, ha találsz újat könnyebben elfelejted.
2020. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes, hogy manapság milyen sokan képtelenek túllépni...


Valószínűleg megteheted te is, hogy ezen pityeregj egész nap.

2020. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó azért ez nem olyan könnyü
febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom h mi miatt szakítottatok de gondolj arra ami miatt nem küködött
febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!