Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek már így? Lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Lányok és fiúk egyaránt! Féleg a 25-30-s korosztályra gondolok.

Figyelt kérdés

Álmomban még mindig az exemmel ülünk egy családi összejövetelen az asztalnál, és az első gondolatom hogy miként legyen az esküvőnk (nagyon szerettem, de már fél éve külön vagyunk). Amikor felébredek, akkor meg már rögtön, hogy milyen más, meg jó lesz a következő párommal. Aki talán valóban a menyasszonyom lesz.


Ez normális, hogy még mindig vannak ilyen álmaim, gondolataim?

28/f.


2016. máj. 17. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy dolgozza fel, és valakinél kevesebb idő, valakinél több idő kell hogy felejtsen, és elfogadjon dolgokat. Normális szerintem.
2016. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális. Velem is volt, hogy álmodtam az exemmel, és álmomba megint együtt voltunk. Fél év nem olyan hosszú idő egy hosszabb kapcsolat után.
2016. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CptTomato ***** válasza:
Én így 5-6 év után is álmodok az akkori exemről...épp ma is, kicsit "kellemetlen" mikor felekelek, de hamar elmúlik.
2016. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Nekem ez a fél év...mintha éveknek tűnne :) köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 17. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is álmodok az exemről elvétve. Vagy menekülök előle, vagy meg akarom ölni. Random jönnek az álmok. A tudat alattim még mindég nagyon rühelli a kis szemetet. :D

24/l

2016. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodom az exemmel, pedig nem szeretem, azóta családom is van, új párom,kisfiam. furi nekem is ez. L26
2016. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet meg egymasra talaltok! :)
2016. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, de sajnos nem valószínű. Neki már több mint fél éve már van kapcsolata. Meg nem is kommunikálunk egymással.
2016. máj. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!