Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szükséges viszonyítási alap,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges viszonyítási alap,hogy értékeld a párod?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a mostani párom természetesnek veszi,hogy mindent megkap,hogy mindent megteszek érte,ha veszekszünk is csak miatta,tényleg.Kíváncsi lennék ha lett volna előtte mással kapcsolata,jobban értékelné-e,ahogy hozzá állok...Szerintetek lehet ez hátrány,hogy valakinek még nem volt kapcsolata előtted?Nem nagyarcúságból,de szerintem nagyon ritka az ilyen ember mint én,tényleg egy szava nem lehet,csak szerintem neki ez már annyira megszokott hogy körülötte forog a világ,hogy azthiszi valószínüleg hogy mindenki ilyen,vagy én már nem is tudom,gondolkodtam rajta hogy inkább továbbállok,és megadom neki a lehetőséget hogy mással legyen,hogy talán ne vegye annyira alapvetőnek amit tőlem kap.
2020. jún. 22. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Nem ezen múlik.

Én azt tapasztaltam, hogy minden nő belekényelmesedik a kapcsolatba.

2020. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még ha van is viszonyítási alapja, a neveletlen ember neveletlen, míg meg nem neveli valaki.
2020. jún. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőnknek az első felnőtt kapcsolata a miénk, mégis 20 év után is tudjuk értékelni a másikat. Támogatjuk, bíztatjuk, segítjük és szeretjük egymást, nem kell ehhez rossz példa.
2020. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!