Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a mai nők anyáinkhoz, nagyanyáinkhoz viszonyítva mennyire valók anyának?

Figyelt kérdés

Kevésbé jobbak/rosszabbak, vagy nem különb egyik generáció sem a másiknál?


Ennek a mintájára íródott a kérdés, mert szerintem akár apákról, akár anyákról van szó, elgondolkodtató kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



2018. jún. 17. 19:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire. Elkényeztetett nyafogós kislányok, tele komplexusokkal és indulatkezelési problémákkal.
2018. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a noknek kell jo anyanak lenni nekunk ferfiaknak is jo apanak kene lennunk
2018. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
70 % semennyire,ezek akik elvárásbol szülnek,v épp mert késő elhajtani a random becsuszotottat. V épp ebből akar megélni,elkerülni a munkát. Na ezeknél inkább doboz gyufa lennék nem gyerek..
2018. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
A mai nők túlnyomó részétől idegen az, hogy áldozatot hozzon valakiért, valamiért. Ők többnyire inkább azt szokták tudni, hogy nekik mi minden "jár".
2018. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más világot élünk, másképp' neveljük a gyerekeinket is.A nők nem htb-k, munkahelyük van, sőt, műszakba járnak sokan, jóval kevesebb időt tudnak otthon, a gyerekekkel tölteni. Ugyanez van a nagyszülőkkel is, a gyerekre már nem is kell vigyázni mire nyugdíjba mennek.


Én ugyanúgy gondoskodom a gyerekemről, sőt, még jobban figyelemmel kísérem a sulis dolgait mint a szüleim az enyémet.

Most kevésbé érződik a generációs különbség mint anno.

2018. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különbség régen és most között. Régebben se voltak jobban "anyánakvalóak" a nők, mint most. Maximum muszáj volt szülni... Vagy gazdagabban odaadták a dadusnak.

Dédnagyanyám is simán otthagyta az utcán anyámat kiskorában.

2018. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

#5

Érdekes, az én nagymamám anno három műszakos gyári munka, gyereknevelés és földművelés mellett is tudott főzni.

A mai csajoknak meg első az instagram, második a műkörmös, harmadik a fodrász, negyedik, hogy mindezeket feltöltse instagramra, ötödik, hogy mindenféle "nőknél az erő" feminista baromságokat osszon meg, miközben reszelgeti a körmét és épp azon agyal melyik pasijával bújjon ágyba a 20 közül.

Tökéletes anyajelöltek.

2018. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

Nőként kérdezem a mostani anyáktól és apáktól: mi értelme a pici gyerekük kezébe tabletet, vagy okostelefont adni, esetleg leültetni a laptop elé, hogy ne kelljen a gyerekkel foglalkozni?

Miért kell elektronikai eszköz függővé tenné a 10 évesnél fiatalabb gyerekeket? Már a pár éves gyerek kezében is ott látni a telefont!

Ezt hívják egyesek gyereknevelésnek?


Most is az a véleményem, mint az előző kérdésnél, a mai generáció nem tud gyereket nevelni, hiába szabadabb az élet, mint régen.

A világ változott, de nem jó irányba. Az anyukák tonna számra posztolják a gyerekükről a képeket. Minek? És erről majd mi lesz a véleménye annak a gyereknek, aki egyszer felnő?

A mai szülők olvasnak a gyerekeknek mesét? Vagy csak leültetik a gép elé esti mesét nézni?


És még valami, nagyon sok mai fiatal csaj nem tud főzni, luxus, ami egyébként alap dolog. Igaz, ma már elvárják azt is, hogy a pasi is tudja ezt.

2018. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat de az elsőnek kék kezet adtam és Jaguarnak pirosat, mert amit írtak, azzal minden nőt egy kalap alá vettek.


Elismerem, hogy vannak olyan csajok, akiknek ez a hülye insta a fontos, de ez csak egy réteg, szerencsére nem ezzel van tele az ismerősi köröm.


A többiek tőlem mind zöld kezet kaptam.


8-as: amit írtál, azzal 100%-ban egyet értek és én se úgy akarom nevelni majd a gyerekemet, ahogy leírtad. Nagyon is szeretnék neki mesét olvasni és mivel valamennyire látom az elektronikai cuccok buktatóit, minimum 10 éves koráig nem lesz saját kütyüje. Addig csak annyi időre kapja meg a telefont, amíg rokonnal beszél Skype-on vagy más alkalmazáson, ha nem egy országban tartózkodnék velük.

2018. jún. 17. 20:50
 10/27 anonim ***** válasza:
3%

"Köszönöm az eddigi válaszokat de az elsőnek kék kezet adtam és Jaguarnak pirosat, mert amit írtak, azzal minden nőt egy kalap alá vettek."


Figyelj már! Ha kiírsz egy kérdést, amiben általános véleményt vársz a mai nőkről, akkor ne engem hibáztass már, mert az általános tapasztalatomról írok.

2018. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!