Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exedet nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exedet nagyon rossz állapotban látod a szakítás után, az megvisel? bővebben

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk, 3 hónapja szakítottam vele. Kicsi városban lakunk, sűrűn-sűrűn összefutunk. Mikor látom nagyon rosszul szokott kinézni az exem és most nem magamat akarom sajnáltatni, de tök szarul érzem magam, hogy ez miattam van. Mert vannak közös ismerőseink is, onnan is hallottam, hogy nagyon megvitte ez a szakítás.

Nem szeretnék vele újra összejönni, vagy barátkozni, csak rossz látni hogy ennyire szenved.

Más is van így? Próbáljam ne is észrevenni?

Én 25L, ő 28F



2020. jún. 26. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
10 Az ilyen pár hónapos kapcsolatból létrejött házasságok 99% válás a vége. Kötődés több év. Valódi kötődésre gondolok, amikor bajban is mint a cövek melletted áll az illető, nem csak buliban, meg napsütésben. Hanem viharban, jégesőben, földrengésben-mint a cövek. Na egy ilyen cövekhez érdemes kötődni, és nem csak érdemes, csak ilyenhez tud egy nő.És ez nem pár hónap, hanem pár év.
2020. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De van ahol ez hamar kialakul, mert annyira egymásra találtok. És több éves kapcsolatban ugyanúgy sokszor nem állnak ki egymás mellett a bajban, ha nincs meg a kapocs.
2020. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem visel meg, sőt, örülök neki, feldobódom tőle.
2020. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13 Más bajától, keserűségétől feldobódni, az maga a métely egy emberben.Szerintem.
2020. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szerelmes volt, tényleg elhalmozott ajándékkal, mondta hogy velem mer önmaga lenni, olyan természetes a kapcsolatunk, velem el tudja képzelni a jövőjét és már az összeköltözést is említette, szerintem ő érzelmileg nagyon benne volt ebben a kapcsolatban. Sajnálom hogy ez lett a vége, de rájöttem hogy részemről ez csak fellángolás volt, és nem igazi szerelem, így muszáj volt szakítanom.
2020. jún. 26. 17:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!