Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után is beszélgetünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után is beszélgetünk, volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal de rendszeresen beszélünk, változó de heti 1-2-3 alkalommal! Mindent elmondok neki ami velem történik! Általában én keresem. Nem tudom, jó vele beszélni!


Azért lett vége mert azt hiszem elmúlt a szerelem. (1 évet voltunk együtt)



2020. jún. 26. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi is beszélgetünk exemmel. Három hónapja szakítottunk két év után. Együtt már nem volt jó, de így igen. Természetes, hogy még kötődsz hozzá. Manapság a csapból is az folyik, hogy az exek utálják egymást és minden szakítás ordítozással jár, pedig lehet ezt normálisan is kezelni.
2020. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én egyik exemmel se tartom a kapcsolatot. És nem azért, mert ordítozással váltunk el, meg mert utálom őket. Épp ellenkezőleg, nem érzek semmit, és én lezártam az életem azon szakaszait. Ha összefutunk (1x-2x fordult csak elő) természetesen normálisan viselkedek, nem nézek át rajta, mintha egy régi ismerőssel találkoznék, aki amúgy közömbös számomra.

Természetesen nincs vele baj, ha te szeretsz vele beszélgetni, amíg helyén tudod kezelni a dolgot. Ez az "azt hiszem elmúlt a szerelem" elég furán hangzik, de te tudod mi a jó neked.

2020. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartottam az egyikkel 2-3 hétig,amíg még nem nagyon tudtuk elengedni egymást, de utána hirtelen megszakadt minden és azóta sem beszéltünk.Nem utálom vagy ilyesmi, egyszerűen teljesen közömbös lett számomra.
2020. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után azért nem szoktak a felek egymással tartani a kapcsolatot,hogy mindketten le tudjak zárni azt. Ha egyfolytában beszélgettek utána is,akkor mi értelme volt szakítani? A szakitasnak pont az a lényege,hogy onnantól a másik nem része az eletednek. Én sem tartom az exeimmel a kapcsoaltot,pedig semmi baj nincs velük,egyszerűen már nem vagyunk egymás életének részei. Általában azok tartják a kapcsolatot közvetlen a szakítás után,akik meg akarnak valamit a másiktól.
2020. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegyik exemmel, akivel szebben szakítottunk, még beszéltünk viszonylag gyakran egy ideig. Majd szépen lassan ez elkopott, ahogy mindketten lezártuk a kapcsolatot. Már csak azért is meg kell szüntetni ezt az állapotot, mert addig tényleg lehetetlenség teljesen lezárni a múltat, és ha jön egy új partner, őt egészen biztosan zavarni fogja, ha még rendszeresen beszéltek egymással, márpedig úgy nem lehet továbblépni, ha az ex fontosabb egy potenciális jövőbeni párnál.
2020. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a mai napig néha néha dumálok 2 exemmel. Pedig az egyikkel 14 éve szakítottam, a másik meg 10 éve szakított velem. A mostani páromat is mondhatnám exemnek, bár vele csak 1-2 hónapig randiztam amikor szakított velem. De most már lassan 5 éve együtt vagyunk.
2020. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!