Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni? Lassan másfél év telt el a szakításunk óta.

Figyelt kérdés
2,5 évet voltunk együtt, vele volt az első komoly párkapcsolatom. Az eltelt több, mint 1 év alatt a szakításunk óta több kapcsolattal is próbálkoztam, egyiksem működött. Mindig visszavágyok rá. Ha kizárom hosszabb időre álmok formájában jelenik meg, nem hagynak nyugodni az érzéseim. Mit tehetnék? (Volt alkalom a múltban arra, hogy ismét megpróbálkoztunk, valamilyen okból nem tartott sokáig.)

2020. jún. 29. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy önálló személyiség nélküli nő vagy.
2020. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de én sem tudtam még mindig elengedni az elsőt, pedig nekem is voltak kapcsolataim azóta. Már három éve a szakításnak és még mindig szeretem. Nem tudom, mikor lesz ennek vége.
2020. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
nem normális,hogy ennyi idő elteltével ti még éreztek bármit a másik iránt...miben nyílvánul az meg nektek hogy még szeretitek a másikat?szerintem meg sem próbáltok továbblépni,lemondani a másikról.én nagyon tudok szeretni és ragaszkodni,3év után fél évembe telt hogy a másik semlegessé váljon,első nagy szerelmem volt.én úgy gondolom hogy egyoldalúan semmi értelme ragaszkodni a másikhoz,ha szakítottatok,akkor az már rég rossz.egy ideig nyílván rossz,de ezen túl kell esni,nem reménykedni,hanem fixálni magadban hogy vége,okkal történt így...ha hosszabb ideig ezen rágódtok,valószínüleg már elhiszitek saját magatokban hogy még éreztek valamit,amikor már rég túl léptetek volna,csak minden nap tápláljátok ezt az érzést,és nem zárjátok le magatokban...
2020. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te abba az érzésbe vagy "szerelmes", amit akkor éreztetek egymás iránt, amikor még rendben mentek a dolgok. Az idillbe.

De annak vége.


Az új kapcsolat felé kell fordulni, mert lehet, hogy az csodálatosabb lesz, és a új tesz téged igazán boldoggá. Persze, ha nem a múltba révedsz, hanem felé nyitsz, és boldoggá teszed.

2020. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4es pontosan! Az érzések hiányoznak és nem a személy, csak mivel vele élted meg, hozzá kapcsolod.


8 éve lett vége egy kapcsolatom nak. 5 éve új párom van, gyerekünk is született, család vagyunk. És még mindig álmodok az exről... Még mindig gondolok rá. Nincs kapcsolat, nem keressük egymást, nem is akarnék már tőle semmit de olyan dolgokat éltem meg vele amit mással nem. Ezek emlékek, mindig megmaradnak és ebben szerintem semmi rossz nincs ha helyén tudod kezelni.

Aki arccal van a múltnak, se**el van a jövő felé. Előre nézz.

2020. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segít. :)
2020. jún. 30. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, ha annyi kapcsolatod volt utána akkor minek siránkozol rajta még? Tuti fiatal vagy még, találni fogsz mást nyugi.
2020. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni visszaszerezni, úh lappal kezdeni, változtatni a hibákon..
2020. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!