Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt Velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt Velem a volt barátnőm? Majdnem másfél év után egyik pillanatról a másikra szakított.

Figyelt kérdés
Majdnem másfél évig voltunk együtt. Minden szép volt köztünk,soha egy ronda szó nem volt köztünk. Csak az utóbbi 3hétben Nekem is összejöttek a dolgok,meg Neki is és így kaffogtunk egymással. Mikor egyszer csak egy Hétfői nap mondta,hogy szakítani akar. Rá pár napra meg láttam,hogy egy másik faszival alszik. Hívogattam,letiltotta telefonszámomat is. Ja meg valótlan dolgokat terjeszt Rólam.. Mikor kocsival jött Velem szembe,még Rám sem nézett,nemhogy inteni. Rá két hétre egy buliban voltunk,ott állandóan Engem néztek a bnőjével,szinte már kínos is volt meg amerre mentem jöttek utánam. Meg ott tették a fejüket más fasziknak előttem. Utána a buli után mondom megpróbálom megcsörgetni,nem fel akartam hívni,csak megcsörgetni. Kicsenget,ekkor már feloldotta a tiltást(persze nem hívott vissza,nem is akartam). De viszont azt észre vettem,hogy ugye facebookon nem voltunk ismerősök már,de letiltotta,hogy tudjak Neki írni,adatlapom nem,csak a chatet. Ezelőtt egy hete azzal az új ,,faszijával" jöttek Velem szembe kocsival az Exemen láttam nagyon meglepődött és nagyon nézett Engem,míg el nem haladtunk egymásmellet. Rá pár napra kocsival mentem a Városban észre vettem a bnőjével sétál. Akkor is csak nézett,de fura tekintettel,mintha azt mondta volna,hogy na már megint Őt látom... Most felakartam hívni,nem veszi fel. SMS-t írtam Neki,nem válaszol rá. Közben,ahogy látom a facebookos képeit mindent most úgy csinál,ahogy régen kértem,amire mindig az volt a válasza,hogy nem,nincs rá időm.. Most olyan dolgokat csinál...Meg kicsit úgy néz ki,mintha húzná ezekkel a képekkel az agyamat. Tudom most erre olyan válaszokat kapok,hogy felejtsd el meg ilyenek. De Én tapasztalatokra várok,hogy valaki járt már e így? Még hiányzik,és szeretnék még Vele lenni...

2018. máj. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból egyből át jön hogy te még reménykedsz, meg vissza akarod kapni ezt a lányt. Próbálkozni lehet, sőt lehet hogy a jelek amiket te látsz is úgy vannak de sajnos erre senki nem fog tudni neked ép kéz láb tanácsot adni...az ember ilyenkor ugyis azt olvassa ki a jelekből amit ki szeretne olvasni.
2018. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled, ne menj bele a játszmáidba!
2018. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,azért reménykedek még,mert úgy Szeretet,mint senki más eddig,és nem akarom elhinni,hogy Neki így vége..
2018. máj. 22. 19:27
 4/5 Sutekh válasza:

Papa , engedd el :) Azért húzza az agyad, mert szét vetné az ideg, ha már más csajjal lennél :) Amelyik menni akar az hadd menjen... :)

Amikor én ilyen helyzetbe kerültem anno nagyapám annyit mondott

" 100 nőnél több van a világon, 100 évig meg úgy sem élsz" :) Nagy igazság.

2018. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nagy igazság,az biztos!!


Nem hiszem,hogy szét vetné az ideg. Tegnao megpróbáltam felhívni,persze nem vette fel,smsre sem válaszolt. Persze nem hivogatom állandóan ebben a 4 hétben kb ez az első,de semmi reakció..

2018. máj. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!