Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm majdnem másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm majdnem másfél év után szakított Velem. Szakítás előtt egy héttel megkeresett nagyon sírva, hogy Soha nem akar elhagyni, Szeret Nagyon. Nem kell más Neki!?

Figyelt kérdés

Rá,egy hétre,Hétfőn szakított Velem, Kedden meg már egy új sráccal beszélt,akit Velem ismert meg egy helyen (Szakításunk előtt 3 héttel) ,de félt a sráctól még remegett is. Srác bejelölte facen,és írkált Neki. Mikor szakítottunk Hétfőn,Kedden átmentem Hozzá beszélni,de csak azt mondogatta abban a pár percben,hogy nem Szeret Engem,abszolút nem is Hiányzok Neki. Szakításunk után Rá 4napra már együtt aludtak. Facen mindent lájkolt Neki a srác. Most azt veszem észre,hogy a volt barátnőm lájkolgat a srácnak,srác semmit sem Neki. Egy majálison srác háttal volt fordulva a volt barátnőmnek nem is érdekelte,nem is szólt Hozzá,csak a haverjaihoz. Volt barátnőmön meg az a feltűnően kényszer mosoly,hogy Ő jól érzi Magát ott mellette,holott nem is érdekelte a srác.


A volt barátnőm olyan volt az egész családommal,mint egy Angyal,Imádta a családomat, mindig örömmel jött Hozzánk,mikor Nálunk volt,tudta haza kell mennie,de soha nem akart. Most meg már a családomnak sem köszön. Egyik nap mentem Vele szembe autóval,még egy apró intést sem tett felém. Pedig nem csaltam meg,soha. Nem is veszekedtünk,csak Nekem jöttek kis gondok,és nem úgy beszéltünk egymással,mint ahogy szoktunk,hanem kicsit kaffogva,de ugyanúgy együtt aludtunk meg minden. De ez is 3 hétig tartott,ez a viszály. ,és ezt csinálja. Látni sem akar,telefonszámom is letiltotta. Valaki valami tanácsot tud adni? Mit csináljak? Nagyon Hiányzik?



2018. máj. 3. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A csaj a srácra akart lecserélni de a srácnak csak dugásra kellett.


Mit csinálj? lépj tovább

2018. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Gondolom te voltál a B terv és azért sírt, mert azt hitte nem jön össze az új pasival a dolog.
2018. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Majdnem másfél év után fura,hogy ezt csinálja,mikor előtte egy hónappal még eljegyzést akart..
2018. máj. 3. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy a szakítás előtti sírás valójában a lelki megingása volt, hogy nem tudja hogy kilépjen e mellőled, vagy hogy mit is akar a másik pasitól stb.

Anno velem is hasonlóan szakítottak, egyik pillanatban még odavolt értem a csaj, a másikban már a másik srácnál volt, én meg mindenért csak a hibás voltam. Akkor furcsának tűnt nekem is, de ez van, képesek pillanatok alatt megváltozni ilyen helyzetben. Illetve magukban már alakítják a dolgot a másik pasassal, aztán egy hirtelen mozdulattal váltanak, és ebből a férfiember csak a hirtelen váltást látja meg.

Lépj túl rajta, ha vissza akarna jönni akkor majd úgyis jön magától, ha meg nem akkor annyi, nem érdemes ezen rugóznod, ismerkedj más lányokkal, koncentrálj a saját életedre, dolgaidra.

2018. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült elérnem telefonon,akkor azt mondta Szakításunk után kezdett el vele beszélni. Én hiszem még azt,hogy ez csak egy kirohanás Nála..
2018. máj. 3. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Haver....ez a srác már régóta a képben volt ne hidj neki! hasonlóban voltam..ne foglalkozz vele szokj hozzá a nők ilyenek...hülye leszel ha vissza fogadod amikorr megy hozzád sírva...én vissza fogadtam rá basztam :) enyém 4éves kapcsolat volt nem 1,5éves :)

Nőben,fékben,gumiban NEM BÍZUNK! főleg az elsőben! TANULD MEG!!

2018. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért pár miértet feltennék Neki. Ugyanis a végsőkig olyan lány volt,ha pl egy kis hajszál karcolás volt Rajtam,már pityergett,hogy Vigyázz Magadra,Kicsim...
2018. máj. 4. 01:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen és? :D :D enyém is...sőtt...cimbi felejtős egy nő sem ér ennyit ne tedd tönkre magad miatta.Ő már leszar mással van...ne legyél olyan hülye mint én voltam :D hidd el nekem vége! kész..neki ennyit jelentettél..hagyd! jót akarom! 21F

#Utolsó

2018. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mással nem hiszem,mert a gyerek,ahogy láttuk lesz.rja..Rendben. Még annyit,hogy mennyi idő után jelentkezett? 😀
2018. máj. 4. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát amikor legelsőnek szét mentünk és lett valakije 3hónap után keresett meg,aznap lefeküdtünk(megcsalta az akkori baráját velem XDD) most megint külön vagyunk meg leszünk is mert nekem már nem kell kitudja mennyi barátja volt már meg kivel mit csinált,nincs gusztusom undorom hozzá érni sem...szóval nálam elvágta magát...az megint mást,hogy 5hónapja nem beszélünk 1szót sem..6hónapja nem láttam...ráadásul ma reggel vele állmodtam :) még nem vagyok túl rajta..de már elviselhető a mindennapjaim
2018. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!