Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után melyik jobb,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után melyik jobb,ha látod az exed képeit,vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Valószínű az exem kamuprofilról nézegeti a social mediaim,mert mindenhol letiltott. Könnyebb az ha tudod mi van a másikkal és nézegeted,vagy a mindenhol tiltás kontaktmegszakítás a fájóbb,amikor nem tudod mi van a másikkal?
2020. júl. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon az segít, ha minden kontakt megszakad
2020. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak te reméled, nem nézeget ő téged sehol. Nagyon helyesen megszakította veled a kapcsolatot.

Ez a jó módszer, érzelmek így hamar eltűnnek.

2020. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 te nagyon okos vagy,főleg hogy semmit nem tudsz rólam és a kapcsolatunkról,és ennyiből ezt szűrted le...attól hogy rád még a szüleid sem kíváncsiak,ne akard már ezt tovább vinni:)
2020. júl. 2. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

le kell tiltani mindenhonnan a francba

nem kellettél neki, akkor viselje el, hogy nem táncolhat vissza később se, semelyik felületen

te meg ne nézegesd sehonnan, felesleges.

2020. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen én is ezt vallom,csak fura hogy instán egy pár kamuprofil már be akart követni,de privát a fiókom...nem hiszem hogy más nagyon érdeklődne vagy ilyen gyakori lenne ez a kamuprofil téma,hogy dunát lehessen velük rekeszteni,gyanús hogy ő az,azért nem is igazoltam vissza egyiket sem...
2020. júl. 2. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok nem az ő profiljai lesznek. Instan rengeteg generàlt, akármilyen kamu profil van. Ezek főként ilyen arab meg török, indiai fura szerzetek, rendes kép nélkül, kevés követővel. Engem is szoktak ilyenek követni. Nem értek ezekhez, de ezek szerintem nem igazi emberek, csak úgy a rendszer által kreáltak. Aztán lehet tök hülyeséget mondok, de az viszont biztos hogy nem az exed. Túl melós lenne ennyi profilt regisztrálni, hidd el nem törődik annyira veled. Bocsi.
2020. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom melyikre gondolsz,de nem azok:) mindegy,bárki is az,engem már nem nagyon hat meg,csak ez lenne a logikus
2020. júl. 3. 01:11
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként előzőleg 2hónap után keresett meg,nem múlik el az az első szerelem olyan könnyen:)
2020. júl. 3. 01:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!