Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon fáj a szakítás. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a szakítás. Nem várok választ semmire egyszerűen csak vissza igazolás, hogy jobb lesz e így az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy viszonylag rövid fél éves kapcsolatról van szó.

Párom más nőkkel ismerkedett, beszélgetett, ki beszélte a párkapcsolati problémáinkat, engem, a szex sem működött úgy ahogy kellett volna, sokszor nem kívánta, hazudott, füllentett de ettől függetlenül a kettesben töltött idő... Bújt, dicsért, bókolt, ilyenkor úgy éreztem szeret.

Én nagyon szeretem, nagyon szerelmes vagyok és úgy érzem vissza akarom kapni, Ő kell, nem egy hozzá hasonló nem egy jobb vagy rosszabb hanem Ő..de tudom, hogy nem lehet mert lelki beteg vagyok már így is.

Nem tudom mi segít ilyenkor de rettenetesen fáj a leghosszabb a haza pakolás még ezután jön, bár lehet az segít majd.

Igazából, csak megerősítést várok, hogy "ezért" nem kár, hátha attól jobban leszek.

Augusztusban kezdek dolgozni szeretném addig lelkileg rendbe szedni magam, hogy a hatalmas odafigyelést igénylő munkám megfelelően tudjam végezni.

23L


2020. júl. 5. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szinházi előadást nyujtasz, és önmagadat lovalod mégjobban.

Fél éves kapcsolat semmi..Több éves kapcsolat után éreznek így..

2020. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

*a szex sem működött úgy ahogy kellett volna,


Fél éves kapcsolat után ha itt tartotok azt meg külön ki lehet simán vesézni. Kapaszkodsz ezután a fazon után, és nem: nem vagy szerelmes. Teljesen másképpen nyilvánulnak meg azok az emberek akik valóban szerelmesek-még akkor is ha szétmennek, mint amit itt leművelsz..ráadásul fél éves semmi kapcsolat után..

2020. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam, hogy hasonló válaszokat fogok kapni

A 4 éves kapcsolatom után éreztem ugyanezt egyébként egyik után sem tehát el tudom dönteni mit érzek.

De egyébként külső szemlélőként én is ezt gondolnám amit ti, érthető

2020. júl. 5. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Felregisztrálsz egy online társkeresőre és férfiak tucatjai írnak rád folyamatosan, minden nap. Válogathatsz kedvedre. Megnyugtattalak?
2020. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

#2 De szép amikor vadidegen emberek jobban tudják hogy mit érzel, mint te magad. 😄


Kérdező: valószínűleg volt oka amiért mással ismerkedett.

2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Egyedül jobb, mint egy olyan kapcsolatban ahol nincs bizalom és őszinte odaadás a másik iránt. Annyit tudsz tenni, hogy előre tekintesz és nem ezen rágódsz. Koncentrálj majd a munkára és addig pedig foglald le magad azzal amiket szeretsz.


Az teljesen változó, hogy mennyire fáj a másik elvesztése. Nekem 4 hónapos kapcsolatom vége fájt a legjobban.


23 évesen még semmiről sem vagy elkésve.

2020. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!