Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

A barátom sokat ártott nekem, hosszú időn át a tudtom nélkül, hátam mögött kibeszélt, a családtagjaival, barátaival, szeretőjével, (akiről nem tudtam, de ő tudott rólam), ő nem volt téma soha mert ő titkos akart lenni, amit a barátom betartott, érdekes módon, a masik erdekeit védte!

Vegulis szakítottam, de idegesít a gondolat, hogy habár sok mindenben ártott nekem, es rossz ember volt velem, íme a másikkal nem volt rossz es azt szerette.

Kiderült, hogy sok nőt vert át sőt anyagilag is kihasznált és lejáratott, kivéve azt az egyet.


máj. 13. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A jellem nem változik meg soha!

Ne hidd azt, hogy a szeretővel különben és szebben fog viselkedni!

máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De mégis eddig a másikkal visszafogta magát
máj. 13. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ö nem a baránője. Nem? Tehát fél lábbal kint van a masik és bármikor beinthet neki. Ez magyarázhatja azt ha vele meg más.
máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen
máj. 13. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a szeretőcske kerül a te helyedbe, akkor hirtelen már ő nem lesz a jó neki!
máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, majd ha a szerető lesz a komolyabb, vele is ugyan ezt fogja tenni. Viszont ne legyél kárörvendő sem. Exérjem otthagyott a szeretőjéért. Több hónapnyi kínszenvedés után kívántam nekik őszintén sok boldogságot.

Neked akkor kell erősnek lenned, amikor kuncsorog vissza hozzád, hogy a másikkal sem olyan lila köd az élet, mint ahogy gondolta.

máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik méltatlanul bánnak velünk.


Volt egy exem aki megcsalt és lelépett egy másik nővel, panaszkodott rám, hogy milyen hülye vagyok, már mindenki tudja hogy utál csak én nem veszem észre.

Azóta eltelt sok év.

Férjem van és gyerekem.

Nagyon boldog vagyok, főleg ha eszembe jut hogy mekkora szerencse hogy nem annak a felesége lettem és nem attól szültem gyereket.

Eljön majd az idő, amikor hálás leszel hogy vége lett, mert valaki mással boldog leszel.

máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Szuper ilyet olvasni🙂

Én szültem neki, mindketten akartuk. Majd baba 3 hónapos korában közölte, hogy utálja ezt az egészet, nem kell neki sem a gyerek, sem én.

Hiszem, hogy rámtalál a boldogság.

máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is egy gyerekkel mentem újra férjhez.

Nem csak bugyuta férfiak vannak.

Ráadásul a férjem a tenyerén hordoz .

Mégis elhagyta a volt felesége, valakinek nem volt elég jó.

Sokáig azt hittem hogy valami nagy baj van velem mert egyik sem volt normális.

Vagy buliztak, vagy ittak, vagy játékgépeztek, vagy megcsaltak.

A férjem meg teljesen más.

Diplomás, sportolni is szeret, soha nem iszik, és nem haverozik.

Mi vagyunk neki az elsők a fontossági sorrendben.

máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!