Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele? Hagyjam alakulni vagy mondjam el,mit szeretnék/hogy érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül két hete szakított velem a barátom, sajnos nem annyira támogattam a jövőbeli terveit, és nem tudtán,hogy ez mennyire frusztraltta teszi,így anélkül,hogy elmondta volna,emiatt szakított. Az utóbbi ker hétben nem kerestem egyáltalán,nem haragban váltunk el.

Elhivnam most találkozni valami semleges helyre meginni egy kávét,aztán csak kötetlenül beszélgetni,ahogyan az ismerkedesunkkor tettem. Szerintetek elő kellene állnom azzal,hogy beláttam a hibamat és képes vagyok változtatni rajta vagy egyszerűen csak hagyján,hogy alakuljanak a dolgok?

Kb fel evet voltunk együtt,nem volt semmi komolyabb nézeteltérés(ezt leszámítva.)

24N


2020. júl. 6. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Úgy tűnik, hogy akkor nem támogattad amikor szüksége lett volna rá, most meg visszasírnád magad mert hiányzik. Ha igazán szeretted volna akkor szerintem támogatod őt mindenben, gondolom erre jött rá ő is.
2020. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
#1-esnél a pont. Ezt jól meggszívtad csaje!🤣🤣
2020. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem támogattam annyira,mert feltettem a helyzettől a kapcsolatunkat,külföldre szeretett volna menni dolgozni néhány hónapra,én viszont meg egyetemen vagyok,szóval nem tudtam volna vele menni.
2020. júl. 6. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem szép dolog, hogy nem támogatod a párod, ugyanakkor ő megbeszélés nélkül képes volt szakítani? Aki nem akar dolgozni egy kapcsolaton, annak nem fontos, valószínűleg azért dobott, mert több problémátok is van, avagy képbe került egy harmadik.
2020. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt más problémánk és nem került képbe senki sem. Úgy gondolom,hogy a viselkedesemmel elbizonytalanítottam a kapcsolatunkban és úgy gondolta,hogy nem lesz elég az az idő ezt rendbe hozni,amíg meg itthon lesz.
2020. júl. 11. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen, pikk-pakk szakított, akkor

már nem is volt olyan fontos neki ez a kapcsolat.

Lehet, hogy már csak ürügyet keresett arra,

hogy szabadon, kötöttségek nélkül tudjon

kimenni, aztán majd lesz valahogy.

Megvárnám, hogy ő jelentkezzen. Ha fontos vagyok neki

mégis, akkor hív. Ha más oka is van a szakításának és

nem csak az ürügy, akkor elmarad.

2020. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" úgy gondolta,hogy nem lesz elég az az idő ezt rendbe hozni,amíg meg itthon lesz."


Te "úgy gondolod", hogy ő "úgy gondolja".


Mindent meg kell beszélni. Egy kis sumákolást érzek

a lelépése mögött.

2020. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!