Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet baráti viszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet baráti viszonyt fenttartani az exel?

Figyelt kérdés

Nem lehet, hogy többet akar?

Napi szintü beszélgetések?

És mi van ha beesik egy közös szex utána ti tudnátok barátok maradni?


Csak érdekel a téma!



2020. júl. 8. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés akkor ne tartsatok fent baráti viszonyt. Ha vannak még érzelmek, akkor vagy próbáljátok meg rendbe hozni, vagy végleg köszönjetek el.
2020. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen letisztazott határokkal és érzelmekkel. Ha nem biztos mit akar a másik és "beesik" szex akkor r...dtul nincsenek tisztázva a dolgok és az nem barátság.
2020. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha lezárok egy kapcsolatot nem maradunk barátok. Békében le lehet zárni, de barátként miért is kellene maradni?

Ha találkozunk köszönünk, esetleg ha hosszabb ideig voltunk együtt érdeklődhetünk arról hogy van a másik, de ennyi kb. Nekem a barátság nem erről szól.

Kivételek mindig vannak persze.

2020. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnék barát maradni egy szakítás után.

Nem véletlen váltak külön útjaink. Az egyik fél lehet többet akar a másiktól, így neki ez fájdalmas dolog lenne. Szerintem...

Arrol nem is beszélve, hogy ha az egyik félnek lesz egy új kapcsolata, akkor az új kapcsolatban a masikat hogy mutatja be? Nézd drágám. It van xy, jó barátom. Ja és nem mellesleg az exem...


Nekem ez nem fér már bele.

2020. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
ALAP, hogy az exet tiltani és törölni kell szakítás után!
2020. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy a második írta: nagyon világos határokkal és érzelmekkel. Köztem és az exem között nincs semmi, szex sem csúszhat be, nem kívánjuk a másikat. Nekem van egy 3/4 éves párkapcsolatom, az exemnek pedig alakulóban van, nem egyszer én adok neki tanácsokat, mit és hogyan lenne érdemes csinálnia.

Ja, és össze szoktunk járni hármasban. Most éppen hárman játszunk egy játékot.

Működhet ez, de ahhoz kell egy jó nagy adag önismeret mindkét oldalról, a világos határok, őszinteség, stb.

2020. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem hiszek. Azt látom, hogy legtöbbször azok áltatják ezzel magukat, akik még ragaszkodnának a szakítás után. A barátságban szexnek nincs helye, az egyszer biztos. A mindennapos kontaktot sem értem, én az azonos nemű barátaimmal sem beszélek minden egyes nap. Sőt, nem is értem, hogy akkor minek volt a szakítás, ha utána mindennapos beszélgetések vannak. Mi lehet a téma? Pláne, hogy még a szex gondolata is ott a levegőben. Ez nem barátság.
2020. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszához csatlakozva:

El kell hogy múljon a vonzalom (mert a barátok nem szexelnek, amíg a vágy ott van a levegőben, addig valaki többet akar és sérül).

És ehhez szerintem idő kell. Szóval nagyobb esély van arra, hogy barátok lesztek,ha már eltelt egy kis idő, vagy nem friss a kapcsolat és szakításkor már elmúlt a vágy, kihunyt a tűz. Illetve hogy ne legyenek sérelmek, közös megegyezés legyen a szakítás. És hogy a kapcsolatot se csak a vonzalom tartotta össze, hanem emberileg ots szerették a felek egymást. Ilyen esetben miért is kéne tiltani mindenhonnan?

2020. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

1.: Baráttal nem szexelek, a Józsi szerintem szét is ütne, ha felhoznám neki.

2.: EX, azaz VOLT, azaz A RÉGI, azaz A LECSERÉLT... Szóval ő már egy senki neked.

2020. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Becsúszik a szex? Barátság... Aha, fix dugópajtit akar.
2020. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!