Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet tavkapcsolatot fenttartani így?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tavkapcsolatban élünk a barátommal. A munkája ida köti vidékre enyém Pestre. Úgy érzem szerelemmel szeretem és minden együtt töltött perc nagyon jó. Már így ismertuk meg egymást az interneten. A kapcsolatunk nehezen indult a távolság miatt és sokszor próbáltam szakítani is vele, mert nem látom a jövőjét, de nem tudjuk elengedni egymást. Ő is szeret engem, de sokszor bunkó amit nehezen viselek. Más emberek vagyunk és félek ha nap mint nap együtt lennénk nem lenne hosszútávú a kapcsolatunk. Ezért sok bennem a kétely de ha belegondolok, hogy nem látom többet abba belehalok.

Jelenleg egy hónapja nem tudtunk találkozni és most hétvégén tudná jönni hozzám, elinteztem mindent felretettem érte és közölte szombaton azért nem jön, mert dolgozom és úgyis fáradt leszek és egyébként is moziba menne egy haverjaval amit megbeszélt már. Ez nekem rosszul esett. Csak én vagyok ennyire sertodekeny, hogy úgy gondolom ennyi idő után mindent eldobnek csak, hogy lássam ő meg nem? Kérlek adjatok nekem tanácsokat. Köszönöm.



2013. dec. 18. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
így sehogy sem, csak húzza az agyad
2013. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem éri meg emiatt szenvedni
2013. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valakik találkozni akarnak, akkor azok fognak is. Nekem is volt távkapcsolatom, úgy vagyok vele, hogy kicsit gáz, mikor 5 napja "szabad" a másik félnek, ő mégis arra a maradék 1-2-re szervez programot helyettem.
2013. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem becsül meg eléggé, otthagynám..
2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is sokszor léptem bele a lelkébe mikor szakítani akartam a távolság miatt. Mindig azt mondta biztos találtam mást aki közelbe lakik, de nem. Hűséges voltam és vagyok hozzá. De kikeszit a bizalmatlansagaval. Naponta rengeteget beszélünk skype-on. Minden lepesem tudja is. Mondtam gondoljon bele mikor csalom meg? Nehéz eset. Olyan viccei is vannak felém amik nem túl kedvesek. Úgy volt nem tudunk hétvégén találkozni, de sikerült elinteznem szabad legyek. Erre mára kijelentette mozizik.
2013. dec. 18. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel meg mertem sértődni, hogy más programot szervezett azóta nem elérhető skype-on és az sms-re sem reagál. Na ilyenkor mit lehet tenni??
2013. dec. 18. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármennyire fáj, hagyni a fenébe!

Tedd meg, én csak jót akarok neked még így látatlanban is.

Majd találsz valakit aki megbecsül, ő biztos nem lesz az az ember.

2013. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!