Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom érdeklődését fenttartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mónik31 kérdése:

Párom érdeklődését fenttartani, szeretném újra ha ő "futna " utánnam, újra udvarolna, ehez keresek tippeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Bevált tippeket szeretnék ahoz kérni,mik azok a fortélyok,amik segítenek abban,hogy a párom újra udvaroljon,(sms,dicséret)ne vegyen "készpénznek"!Régóta együtt vagyunk,és kellene a pezsgés.Én szoktam neki írni sms-t hogy mennyire csodálatos férfi stb,és így is érzem!!!,de nem szeretném azt érezze megfojtom a szeretetemmel.Mennyi az egészséges?Ő akkor tett ilyet csak amikor egyszer mélyponton voltunk,azóta sem.Köszönöm a segítségeket előre is!
2011. jún. 16. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nehez ugy:) sztem kicsit legyel vele tavolsagtartobb vagy hogy monjdam, altalaban a ferfiakra ez hat. vagy keresd magad , nem szexualis teren ertem hanem a minden napi eletben!!! ez erdekes kerdes:) tetszik:)
2011. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Áhh, a távolságtartást máshogy fogja értékelni. Azért mert nők vagytok, még nem kéne azt hinni, hogy a férfiak is annyit kombinálnak agyban, mint ti :D Hogy majd nem szólok hozzá, akkor biztos leesik neki, hogy neki dícsérő SMS-t kéne írnia... Hát persze :D


Elmondom mi van: a párod egyszerűen többet szeretne foglalkozni a saját dolgaival, te pedig azt hiszed, hogy ez azért van, mert már nem kíváncsi rád. Tudom, az elején biztos olyan tündéri volt, nadehát akkor még azon volt, hogy megszerezzen. Ez normális, hogy idővel a sok bók helyét átveszi az élet. Amúgy meg te is tehetsz érte, hogy jól érezzétek magatokat, pl beszélj vele, hogy menjetek el néha valami programra együtt, kettesben. Vacsora, mozi, kirándulás. Ha azt akarod, hogy dícsérjen, vegyél fel valami csinosat, csináld másra a hajadat, lepd meg valamivel az ágyban.


Ha viszont úgy érzed, hogy az egész mögött más van, akkor beszélgessetek többet, arról, hogy mi bántja, gondjai vannak e az iskolában/munkahelyen stb. Ne vond kérdőre, ne ítélkezz, ne vádold!!! Csak kommunikáljatok többet!

2011. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

12:14


ez hülyeség! nem kell csini ruha, meglepi az ágyban, finom vacsi, meghitt romi percek..


// ne csinálj semmit, ne írj neki, ne bókolj neki, ne tegyél alá dolgokat, lehet ezzel kiscit megjön az esze..

én szintugy ezt csináltam, mentek a bókok meg minden, de meguntam.. egyszer csak felfogta, hogy heló, hé, ez szeret és írkált nekem, de most nem.. mi baja lehet.. azóta is írja a szép kis smseket, becézgetések, és én is nyomom neki.


24/F

2011. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen tényleg jó a kérdés!30 éves Nő vagyok,és eszem a helyén.(legalábbis úgy érzem) :))

A szex az jó,sőt mindig újítunk,kezdeményezek stb.Én nem leckéztetni akarom,(jobb szót nem találtam),hanem tényleg a férfiak,de lehet a Nők is olyanok,hogy elkényelmesednek.És nem a romantikát várom Tőle,mert nem az a tipus,és elejétől kezdve elfogadtam olyannak amilyen,én nem akarom megváltoztatni,de szeretném ha figyelmesebb lenne.Minden embernek kell a dicséret vagy nem??

Van önbizalmam,de azért ez is kell szerintem,ehez keresem a tippeket,és szívesen feszegetem a témát. Üdv mindenkinek:)

2011. jún. 16. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg vele.

Főleg, ha nem romantikus típus - akkor csak a szóból fog érteni.

Az nagyon jó, ha te tudsz újítani: azt biztos értékelni fogja - akkor is, ha nem mondja.

2011. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából olyan dolgok bántanak kissé,hogy ha küldök bíztató sms-t nem köszöni meg csak nagyon-nagyon ritkán.El szoktam rendezni a számítógépét,amivel sokat segítek neki,azt is csak rettentő ritkán köszöni meg.Egyszer megemlítettem,de nem akarok kritizálni,tapadni rá.Akkor éreztem az udvarlást amikor azt érezte elveszíthet,akkor képes volt naponta felhívni 3-5 ször is.

Tudom szeret,mert olyan magánéleti dolgokat oszt meg velem,amit mással sosem!!!!(családjáról pl)Pedig nagyon nehezen bízik.Érzem a szeretetét,mert babát akar,pedig most fogunk összeköltözni és nekem van már gyermekem akit nagyon szeret.

Szóval szerintem szeret,csak tényleg totál visszahúzodó,de néha tényleg jól esne egy két bók.

2011. jún. 16. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a "beszélek vele funkció" nem működnie, akkor csak és kizárólag a nélkülözés taktikát tudom ajánlani! Ha szeret semmi para nem lesz, belátja és kicsit ő is oda rakja magát ehhez az egész "párkapcsolathoz". Sajnos muszáj vagy nem muszáj, de rá kell döbbenteni őt arra, hogy nem abból áll egy kapcsolat hogy beszélgetünk ha együtt vagyunk, meg szeretkezünk. egy kapcsolat attól kapcsolat ha nem is vagytok együtt akkor is kapcsolatban vagytok (sorry de most kicsit seres állapotban vagyok :)).


ártani szvsz nem fogsz ezzel.

Majd azért írd meg hogy mi lett ^^


legyen szép estéd, szia.

2011. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek további szép estét,és várom továbbá a BEVÁLT taktikákat,ki hogy reagál ilyen esetekre,és mi jött be!:)
2011. jún. 16. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát mélypont:( Jöttek a gondok,ő türelmetlenebb lett,feszült,totál érzelmi elzáródás,és nem lehet megbeszélni vele semmit,szerinte neki az nyaggatás!
2011. júl. 19. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2016. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!