Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után keres, ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után keres, ennyire működne a barátság?

Figyelt kérdés

Szakított velem, mondta legyünk barátok, ez bennem aha, tehát nem beszélünk!


Azóta 3 hónapja majdnem minden nap keres, programokat szervez nekem, a kedvembe jár, ha velem van közelembe van, néha hozzá éreget!


Szexet nem akar már letisztáztuk, hogy Ő nem akarja elrontani, neki fontosabb a barátságom!


Én nem értem ezt?

Ennyire működhet szakítás után a barátság?

Tapasztalatok? Vélemények?



2020. júl. 18. 08:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*hozzám éreget
2020. júl. 18. 08:35
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mukodik, de soha nem rogton, hanem honapokkal kesobb.
2020. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hölgy ismerősöm, akivel eleinte csak barátilag chateltünk, majd lett belőle baratság extrákkal, de nemigazán működött, viszont vissza tudtunk térni baráti vonalra. Viszont többször tapasztaltam, hogy ezek a barátságok csak addig rartanak míg az egyik félnek nem lesz kapcsolata, onnantól a másik le lesz építve egyik napról a másikra, hiába volt bármilyen szoros is az a barátság.
2020. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Te szeretnél vele barátságot párkapcsolat helyett?


Neked mi a célod azzal, hogy a szakítás óta is rendszeresen találkoztok, közös programokat szerveztek?

2020. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségeid vannak, akkor nyilván nem működik. Azért barátkozol vele, mert reménykedsz az újra kezdésben?
2020. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Működhet két olyan ember esetében akik átlagon felüli szellemi dolgokkal rendelkeznek, de nem akarja, hogy átforduljon ismét. Tudatosan irányítja az életét és nem akar sem bonyodalmat, sem bárkit megbántani, vagy bárkinek is kárt okozni.
2020. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6+ * néha hozzá éreget!


Na ez kicsukva egy valódi barátságnál. Nincs taperolás.. nincs csók stb..


A barátság-barátság. Akinek tetszik tetszik, akinek nem annak nem.

2020. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát nem fogdos, így neki szerintem valami szándka van. Lehet, csak szexre meg akar tartani. Majd a végén kiderül.
2020. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Tarsolyban vagy, közben reménykedsz hogy lehet ez még olyan mint régen. Nem tudom mi a jó abban hogy 3 hónapja már ez van és nem tudsz továbblépni, nem tudod lezárni, de ha ennyire megakarod hosszabbítani a szakítási fázist, hát lelked rajta.
2020. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom ebben én sérülök jobban, de fontos annyira, hogy megpróbáljam az érzelmeket félretenni! Látom rajta hogy Ő se közömbös irántam, csak nem akarja újra kezdeni, hiszen állítólag Ő már nem szerelmes!


Hmm.. nem könnyű ez tudom,,

2020. júl. 18. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!