Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról h szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról h szakítás után a nő pénzért átmegy néha az exehez kielégíteni?

Figyelt kérdés
Mással nem csinál ilyent csak az exevel, közben ismerkedik 1 új pasival..
2020. júl. 18. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A nő így gyakorlatilag prosti, mert pénzért szexel. Az új pasit meg csalja mielőtt még összejöttek volna.
2020. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

*Mással nem csinál ilyent csak az exevel,


Nem hinném hogy van a földkerekségen ilyen nő. De ha van, az mindvégig prostituált volt, és kamu, hogy csak az exével..

Normális ember nem lenne aki ezt tenné.

Eleve kapcsolatban pénzért nem fekszik le egy nő. A nőutánzat ezt megteszi-de a valódi nő soha.


A kérdésedre visszakanyarodva: Ha valakiről ezt mondták neked, akkor nem árt, ha visszakotorsz a memóriádba, hogy az adott nő valaha a már megbeszélt kapcsolatotok első pillanatától-az utolsóig volt-e egyetlen egy olyan alkalom ahol elfogadott tőled szexért pénzt.


Rágalmazni a világon a legkönnyebb dolog, de az igazság mindennél erősebb.

2020. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én vagyok az a nő, szóval ezért is tudom h csak vele csinálom ezt. És igazából érdekel mások véleménye erről.. igen valóban énis k.rvasagnak tartom.. szóval nem kell kímélni nyugodtan mondjátok el az őszinte véleményeteket
2020. júl. 18. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

3 Ezzel a hozzászólásoddal buktattad le azt, hogy nem azt kaptad a válaszokból amire irányult ez a kérdés, és egyből próbálsz fordítani az egészen, hogy ne gyere rosszul ki a játékodból.


Korábban kellett volna ésszel gondolkodnod. Már késő.

2020. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak őszinte vagyok nem tudom ez miért baj
2020. júl. 18. 17:17
 6/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
82%

Igazából nem értem a miértjét, de én tapasztalatlan vagyok. Gondolom, ha már átmész hozzá akkor nincs undor szinten a kapcsolatod a volt barátoddal így nem értem a pénz elfogadás lényegét. (Anyagi támogatásra van esetleg szükség? Más oka nem lehet.)


Mindenesetre teljes mindegy, hogy pénzért vagy pénz nélkül jársz össze a volt barátoddal, de abban biztos vagyok, hogy egy ember sem érdemli, hogy úgy ismerkedjen vele bárki (komoly szándékkal), hogy összejár kielégíteni az exét. Ez szerintem gonoszság. Legyen vagy ez vagy az, de igazából.. én csak remélem soha nem fogok így járni.

2020. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Mennyit fizet?


Mezd, ha kell a pénz...

Egyébként mas is csinálja,csak ingyen.


Neked legalább van eszed.

2020. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy egy k*rva... És főleg azért gondolnám ezt, mert mindezt pénzért csinálja.
2020. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, sok ilyen exkapcsolat van a világon. Ha kell a pénz és ezt megbeszéltétek akkor ez nem kur.v@ság hiszen ti együtt voltatok korábban, az életed része volt. Én nem szeretnék ilyenben lenni, az ex maradjon emlék, de mindennek oka van, nem ítéllek el.
2020. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pénzért mit csinálsz magánügy, az új pasi helyében ha ez kiderül azonnal dobbantanék. Szerintem nem korrekt úgy ismerkedni, hogy mellette más kúrogat, hacsak nem új szexpartnert keresel.
2020. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!