Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Őszíntén: hogy tud még mindig ennyire fájni? Basszus, most is ülök az asztal elött és csak nézek magam elé, belém hasít az a tipikus gyász érzés?

Nagyon durva volt a szíktás. Még csak nem is személyesen történt. Kérdésekkel vagyok tele, olyan negatív gondolatok sora ostromolja az elmém amiket képtelen vagyok leküzdeni. Időm többségében zenét hallgatok, barátaimra öszpontosítok... De akkor is, nem bírom felfogni. Már ez pontosan a második héte. Olyan mintha bele égett volna mindenbe és képtelen vagyok elszabadulni tőle. Ha lenne módóm rá, mostmárt nem fogadnám vissza, de akkor is, még ennek tudatában olyan mértékű hiányt érzek, űrt amit nem tudok semmivel betölteni. Szétszakadok belűl...



2020. júl. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj vegig a gyasz fazisain aztan szedd ossze magad, vege lett hat vege lett. Majd jon mas aki millioszor jobban fog szeretni, aki azt is megadja amit o nem, es aki masban lesz nem tokeletes :)
2020. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos még sokszor fogod ezt érezni, amíg túl leszel rajta. Jön majd viszont egy nála sokkal jobb, aki miatt nem kell ezen keresztül menned!
2020. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig valahogy úgy tűnik mégsincs életed rajta kívül.
2020. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Erre akkor kellett volna gondolnod mikor még ott volt!
2020. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Mint a villám dobott el... Azt írta, nem kell vele úgy bánni mint egy királynővel. Őszíntén szólva szerintem neki teher a kapcsolat. Mikor neki is tenni kellett volna értem kihátrált. Nem tudok rá haragudni. Köszönöm az első két válaszolónak a bíztatást, jól esik! Bár nem akarok több kapcsolatot.
2020. júl. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!