Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Hogy lehet ezt a rossz érzést legyűrni?

Figyelt kérdés

A sztori a szokásos. Nagyon szerettem, én nagyon akartam. Neki viszont csak a legutolsó helyen voltam én és a kapcsolatunk is. Befejeztem, nagyon kivagyok.

Átesek szépen lassan oda hogy nem bírom elviselni hogy a férfiak kedveskednek velem. Én akarom őket kifacsarni és eldobni. Most próbálkozott be az edzőm.. Durván flörtölök vele, nem tudom abbahagyni, de közben meg gyűlölöm, undorodom tőle is és magamtól is. Az a furcsa hogy ez az ember nem is én vagyok akivé lettem.


Tudom hogy nem igazságos másokon levezetni a dühöm és a fájdalmam, de nem tudom hogyan kaparjam össze magam. Milyen tevékenységek segítenek abban hogy újra a rendes mederbe tereljem az életem?



2019. márc. 25. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Hát, ez tényleg elég szemét dolog tőled. Velem is gyakran csinálták ezt a lányok vagy voltak ezirányú próbálkozásai, míg én ezt nem csináltam senkivel. Nem tudom, hogy ez annak tudható e be, hogy nem lány vagyok vagy annak, hogy a kapcsolataim között voltam annyit egyedül, hogy volt időm rendesen gyászolni, míg a szóbanforgó lányoknak nem, mivel elég hamar belemntek új kapcsolatba vagy éppen ment a liánozás ezerrel...

Szerintem szünetet kellene tartani és lenni valamennyit egyedül... tényleg egyedül, mikor csak magadon, a múltadon és a jövődön tudsz gondolkodni.

32/f

2019. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a rendes srácokkal csinálom, hanem azokkal akik meg akarnak húzni.


Én csak utálom ezt az egész hüly.e cirkuszt, a játszmázást és azt hogy hazudik mindenki. Csak szeretnék egy normális sráccal lenni. Aki szeret és nem bánt.


Nem tudom esténként elterelni a gondolataim. Nappal még rendben van de az éjszaka katasztrófa.

2019. márc. 25. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Túrázás, kirándulás a természetben. Hidd el, kitusztul a fejed, elfelejted a gondokat, nem érzel haragot, nem akarsz majd bosszút állni megtalálod a lelki nyugalmad és csak gyönyörködsz a természetben. Engem 8 év után dobtak ès nem segített sem a buli sem az ital semmi csak ez. Egyedül vagy a németjuhászommal beülünk az autóba keresünk valami szép helyet aztán 10-15 km gyaloglás.
2019. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!