Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elmennétek egy rendezvényre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmennétek egy rendezvényre, ahol sok ember van az új párotokkal, és ott találkoznál az exeddel, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Köszönnék, bemutatnám őket, váltanánk három udvarias mondatot, aztán lépnék a "Nézd, tojásos lepény is van!" mondattal.
2020. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Megesett. Az aznap az exemmel aludtam, és küldtem egy képet a palijá ak a “hol vagy” kérdésre. Életem estéi között tartom számon.
2020. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönnék, majd ennyi, nem igazán vennék róla tudomást a továbbiakban. Max tényleg ha valamiért egymás mellé keveredünk, akkor beszélnék vele pár szót, de ennyi. Volt már ilyenre példa, nem igazán stresszeltem túl a kérdést.
2020. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából csak köszönnék és mennénk tovább a dolgunkra. Nyilván függ attól, hogy milyen viszonyban vagyok a volt barátnővel és attól is függ, hogyan váltunk el egymástól, de nem állnék le beszélgetni vele különösebben. Annyit szerintem elmondanék, hogy ő a volt barátnőm volt, mivel nem akarnék titkolózni semmilyen szinten.
2020. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol sok ember van az új párommal,ott nem feltűnő,ha találkozom az exemmel.
2020. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoznék vele, mert megtanultam elegánsan ki ill. elkerülni. Esélytelen, hogy bárhol összefussak vele. Hogy hogy csináltam, az legyen az én titkom:D
2020. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!