Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás-békülés-szakítás.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás-békülés-szakítás.. járt így más is?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

másfél év után a párom elköltözött tőlem másfél hónapja. Sokat veszekedtünk, nagyon ragaszkodtam hozzá, és közben kiderült, hogy nem igazán kezelem jól a dolgokat, de kértem segítséget, és járok szakemberhez. Későn léptem, elment azzal, hogy szeret, de nem tud így tovább velem élni. Másfél hét mosolyszünet után elkezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni megint, és három hétig minden szép volt, kávézgattunk, együtt aludtunk többször egy héten, fagyiztunk, balatonon pancsoltunk.. és egyik napról a másikra elkezdett szemétkedni, nem akart találkozni, én meg csak próbáltam nem magamra venni. Egyszerűen nem értem, mi történt, mi változott, és most nagyon el vagyok keseredve, hogy mit rontottam el, amiért ezt érdemlem.. járt már így valaki? Hogy lehet ezen túllépni? Most csak sírok és nem tudom, mit kezdjek magammal, borzasztóan hiányzik, de nem látom értelmét ráírni többé.


2020. júl. 25. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még van pár ilyen idióta.
2020. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen, ezért is szokták mondani hogy a legtöbb esetben nem érdemes újrakezdeni. Normális hogy sírsz, de jó hogy felismerted hogy nincs értelme erőltetni tovább.


A többit érdemes részletesebben majd a szakemberrel megbeszélni, az meg lényegtelen hogy miért viselkedett így a másik, úgysem lehet kitalálni. Az a fontos hogy hogy reagálsz rá, és hogy ezek után nem futsz utána, az már mutatja hogy volt értelme az eddigi kezeléseknek, belső munkának.

2020. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se írj neki, de a legjobb az lenne, ha megszakítanál vele minden kapcsolatot.
2020. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából tegnap óta egyáltalán nem keres. Van még úton egy csomagja kínából, amit véletlenül az én nevemre és címemre rendelt, illetve nekem is van még pár dolgom nála, amit szeretnék visszakapni. Csak magamban keresem a hibát, hogy mit rontottam el, és nem jövök rá. Elköltözni is mondjuk úgy költözött, hogy a lakáskulcsot nem adta vissza, ezt se értettem. Mondjuk bejönni nem tud, zárat cseréltem. Nem tudom leszek-e elég erős, hogy ne írjak rá megint
2020. júl. 25. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég átlátszóan arra megy, hogy opció maradj és ne tudd megszakítani vele a kapcsolatot. A kínai csomagja egy hatalmas kamu, biztosan nem véletlenül küldte a címedre, az volt a cél hogy biztosan találkozzatok még. Itt már jó dolgokra ne gondolj, hasonló megalázások és hülyének nézések vannak tervben, csekkolgatva hogy mennyi fér neked bele és mennyit engedhet meg magának.


"Csak magamban keresem a hibát, hogy mit rontottam el, és nem jövök rá."


Van hogy semmit, csak a másik beléd akart taposni. Nincs értelme a miérten agyalni ha nem látsz benne logikát, mert nem fogsz rájönni, helyette annyit tudsz, hogy magadat hibáztatod, ahogy most is teszed. Ezt nem szabad engedni.


Ha hibáztál is volna, az sem a világvége, lehetne belőle tanulni és fejlődni. Jelen esetben ő volt a paraszt és szégyenített meg, nincs most mit gondolkodni ezen.

2020. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!