Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, ha egy párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy párnak kint van facebookon hogy kapcsolatban vannak, de egy vita után az egyik fél leszedi és békülés után sem teszi vissza?

Figyelt kérdés

A másik félnek ugyanúgy kint volt a vita után is és most is, de a párja nem rakta vissza pedig kibékültek azóta.

Amt tudni kell hogy ők nem azok a tipusok akik facen meg instán élik az életük java részét, szóval náluk van jelentősége az ilyen dolgoknak. :D



2018. febr. 4. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: * ők azok a tipusok, akik facen meg instán élnek.
2018. febr. 4. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nálunk az van kint még mindig, hogy "egyedülálló", elég, ha mi tudjuk, hogy nem így van, nem?

Sosem értettem miért olyan fontos ez, számomra nincs jelentősége. Csak egy státusz. Az a lényeg, ami valójában van két fél között.

2018. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ebbol tudod mi jon le? Hogy ezek egy tipikus mai atlag nyomorek par, akik szerencsetlenul elik az eletuk es szakitofelbe vannak...de elnezve a kerdesed alapjat es stilusodat, te meg erre a 2 nyomira is irigykedsz. :D
2018. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez a nagycsoport az oviban.
2018. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Max azért rakom ki, hogy kapcsolatban, hogy ne írjon más férfi. Már amennyiben ezt tiszteletben tartja.
2018. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Vannak a normális emberek akik normális életet élnek, és vannak akik a fészbukon élnek. Ennyi a véleményem.
2018. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kozhely velemeny nyilvanito forumunkat hallottak...

Lehet meg haragszik...

2018. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sokáig nem írtam semmit oda, amikor úgy láttam, hogy ez már komoly, akkor kitettem annyit, hogy kapcsolatban, de volt egy szakítós hónap, akkor se változtattam meg, annyira azért nem közügy.

Szerintem ő is erre gondol, vagy nem olyan biztos abban a békülésben.

2018. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Óvoda lvl 99.
2018. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyerekes. Mi miután összejöttünk majd 2 héttel később raktuk ki, hogy kapcsolatban, mert ismerősök kérdezték, hogy mi akkor együtt vagyunk? Azóta azon poénkodunk, hogy ami nincs kint facebookon az meg sem történt. Így kiraktuk az első karácsonyfánk, az évfordulós vacsit, eljegyzést. Persze nem azonnal de 1-5 napon belül. Aztán jókat szórakoztunk azon, hogy kik mit írtak, ki likelt és a többi. Mert amúgy kb 3-4 havonta osztunk meg valamit vagy rakunk ki bejegyzést. Nekem pl 4 éve nem frissült a profilképem, mert ami most kint van, az egy jól elkapott pillanat volt és azóta sem sikerült jobb fotót csinálni rólam. Nem mintha sok fotó készülne rólam. Párom szintén.
2018. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!