Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha úgy érzi, hogy ellaposodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzi, hogy ellaposodtunk, lefeküdni miért akar velem?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatról van szó. Ha arra vágyna, hogy lefeküdjön velem, akkor szerintem nem helytálló, hogy úgy érzi ellaposodtunk, hisz a kémia ezekszerint még igenis működik részéről.

Azt mondja, rengeteg vágya lenne velem. Rosszul van a tudattól, hogy én mással legyek. Állítólag a lelki résszel sincs problémája, sőt. Akkor mit is takar az ellaposodás? Miért szakított velem?



2020. júl. 27. 14:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nyilván volt szex,félreérthető voltam? Szakított velem, mert úgy érzi ellaposodott a kapcsolat, de szakítás után is vágyna arra, hogy lefeküdjön velem + elvileg a lelki részével sincs gondja, szerinte nagyszerű társ vagyok. Akkor miért szakított vajon?
2020. júl. 27. 14:07
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ellaposodás kifejezést én arra használom, amikor nincs semmi új/friss a kapcsolatban. Lehet, hogy minden rendben van lelkileg és testileg, de ha egyszer unalmas az élet? Mentetek eleget randizni? Kirándulni más városba, ide-oda? Kipróbálni olyat, amit eddig sosem? Élményeket kell szerezni együtt, túrázni, koncertre, kiállításra menni, várostnénzi, tandem biciklizni stb és máris nem lesz lapos a kapcsolat.
2020. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezt tőle kérdezd meg!

Mi honnan tudjuk?

Nem is értem, amikor szakított, akkor miért nem beszéltetek erről?

Meg kellett volna kérdezni, hogy mit szeretne át élni veled!

N28

2020. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sok programunk volt, nem voltunk egy itthon ülős típus. Kérdezném én tőle, de nem tudja megmondani, mit érez. Sajnos úgy érzem, a kezdeti fellangolast hianyolhatja és nem méri fel, hogy ez mással is el fog múlni.. Nem 1-2 éves kapcsolatról van szó, ezért nehéz elfogadnom, hogy erre ennyi idő után jött rá...
2020. júl. 27. 14:22
 5/16 A kérdező kommentje:
Még a szemembe nézni sem volt hajlandó, nem is személyesen szakított... Így kicsit nehéz. Hiába akarok válaszokat, nem kapok..
2020. júl. 27. 14:23
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Volt előtted más kapcsolata, vagy te vagy neki az első? Lehet, hogy kapuzárási pánik, nem élte ki magát eléggé.
2020. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fizikailag vonzódik hozzá, de lelki/intellektuális síkon nem passzoltok. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2020. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy próbálja visszafordítani a folyamatot nem?
2020. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

A prostival is lefekszenek és fizetnek is érte. Ott milyen kémia van? Te meg ingyen vagy.

Ne hagyd magad kihasználni.

2020. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A csirke/tyúk farm egyik meglévő tagja vagy, csak nem képzeled, hogy elfog engedni a főkakas?:)Ne álmodozz ekkorákat:D Meg van a helyed a kifutón.
2020. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!