Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény a kapcdolatunkban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény a kapcdolatunkban?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb sztori lesz tehat csak az olvassa akinek van hozza turelme:D én 21/L a baratom ugyanugy 21. Nemrég lettunk 1evesek,tinderen jottunk ossze. Az egy ev alatt volt par konfliktusunk legfokepp abbol adodoan hogy az en noi szememmel nezve faszsagokat csinalt,az o szemszogebol meg hogy tul erosen reagaltam le oket. Halistennek a feltekenykedes,hazugsag nem okoztak problemat,inkabb a reszerol be nem tartott igeretek,elfelejtett dolgok,egyeb linkeskedes okozta a bajt. Most par napja volt megint egy veszekedesunk,de vegul kibekultunk. Azota viszont ugy erzem hogy mar nem szeret engem igazan. Ritkan valaszol messengeren,ugy megy el aludni hogy el sem koszon,nem irja magahoz kepest tul sokszor hogy szeret vagy hogy hianyzom neki,egyszeruen csak olyan ridegebb velem,de en is ugy erzem hogy minden egyes vita egyre messzebb sodort minket egymastol es mar bennem sem langol a szerelem. Ha rakerdezek hogy van e baj arra persze az a valasz hogy nincs es ugyanugy szeret,de azert az egy ev alatt kiismertem annyira hogy lassam,nem tul lrlkes mar a kapcsolatunkat illetoen. Most erosen gondolkozom a szakitason,de bennem vannak a nagyon jo,es nagyon boldog egyutt toltott pillanatok amik meg azt mondjak hogy kuzdjek a dologert egy kicsit,hatha megeri. Szerintetek meg lehet meg ezt a kapcsolatot menteni? Ha igen,mivel? Mert nekem nincs oteletem:( vagy pedig mar tenyleg mehet a levesbe az egesz mert ez mar nem lesz jobb...

A valaszt/valaszokat mindenkinek koszonom akinek volt hozza egy kis turelme😁



2020. aug. 1. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ebből nekem annyi jött le, hogy 21 évesek vagytok. A többi tanácsadásra alkalmatlan hablaty.
2020. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyiből ezt meg lehet mondani? Mit vitáztok állandóan? Mert konkrétumokat nem írtál.
2020. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyobb vita egy koporsószög a kapcsolaton. Ha egy év alatt rengeteget vitáztatok, akkor az a koporsó már jócskán be van szögelve és halott lehet a kapcsolat. Ha folyamatosan belerúgunk a másikba, az azért nyomot hagy az érzelmeken, a szexualitáson, mindenen és nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni. Ezért (is) kell figyelni a kimondott szavakra és tettekre.
2020. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

" reszerol be nem tartott igeretek,elfelejtett dolgok,egyeb linkeskedes "


És még te félted a kapcsolatot?

Egy ilyennel?

2020. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartja be az ígéreteit.

Azaz, sosem tudhatod, mi fog történni. Egyszer-kétszer még elnézheted, megbocsáthatod, hiszen közbejöhetett valami nagyon fontos. Ha viszont partnered rendszeresen nem tartja be az ígéreteit, akkor tudatosítanod kell magadban, hogy nem számíthatsz rá és egyre kevésbé fogsz bízni benne. Bizalom nélkül viszont nem igazán tud működni a kapcsolat.

Ülj le partnereddel, és mondd el neki a tapasztalataidat és az ezzel kapcsolatos érzéseidet. A siker érdekében nagyon fontos, hogy ne támadd, mert azzal ellentámadásra vagy védekezésre készteted, nem a probléma megoldására! Használj én közléseket, "amikor", "ha" kezdetű mondatokat! A nyílt beszélgetés eredményeként remélhetőleg sikerül változást elérned párod viselkedésében! Tudd, hogy a tiszteletlenséget nem kell, nem szabad eltűrnöd!

2020. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!