Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerűen nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom túltenni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem kb. egy hónapja, és ezt kihasználva már az egyik "haverom" rá is ment. Azóta sokat lógnak együtt...

Ennek ellenére is nagyon szeretem és nem tudom elengedni, még mindig magaménak érzem, és fáj elképzelni/látni egy másik fiúval. Mit tegyek?



2020. aug. 1. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép kis haverod lehet ha rá is ment elég hamar.

Engedd el, fogadd el hogy nem kellesz neki és kész. Tudom hogy fáj, de nem tudsz mit tenni.

2020. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haverod? Érdekes haverjaid vannak. Amúgy tojd le.
2020. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha emeletről kiugrasz, problémád megoldódik. Csak előbb engedd el a gyalogosokat.
2020. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ha ilyen haverjaid vannak akkor már nem is kell ellenség neked.

Próbálj új hobbit, szórakozást, sportot találni lehetőleg olyat amit szeretetel is és kezd elölről az ismerkedést idegen emberekkel.

2020. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb lenne ha Te is minél előbb becsajoznál. Tapasztalatból írom. Az ex barátnők azt nagyon nehezen tűrik, ha a volt pasi hamar túllépett rajtuk. Én beújítanék valami jó csajt és kiposztolnám mindenhová, hogy együtt vagytok. Hidd el, az exedet ez jobban fogja zavarni bárminél és még az is lehet, hogy visszakönyörögné magát hozzád..
2020. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tiltani fogja faceről. :D
2020. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már tiltott..😆
2020. aug. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!