Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik szeretik egymast de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik egymast de elvalnak azok miert? Lehet olvasni neten hogy minden rendben nem volt hangos szo sem csak elvalnak ilyenkor olyan furcsa hogy miert? Meg irjak hogy faj ez nekik de akkor miert valnak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen esetben mindig kiderülnek nagyon súlyos, nagyon komoly dolgok amik ha házasságkötés előtt derültek volna ki, létre sem jött volna a házasság. Sőt össze sem jöttek volna a felek.
2020. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy páros a közelben azért vált szét, mert az adott pár női tagjának saját megítélése szerint "nincs ideje" a dologra. És tényleg, azóta senkije nincs. A férfi tagja meg nem érti, hogy mi történt. De egyikük se nagyon szenved, úgyhogy... fene se érti ezt.
2020. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ezek a párok nem szeretik igazán egymást, csak megszokták, ezért fáj az elválás. Két halvérű, konfliktuskerülő ember között persze, hogy nincs hangos szó. Ez nem feltétlen a szeretet jele.
2020. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen de ha alapbol konfliktus keruloek akkor oket egy masik kapcsolatban se birom elkepzelni masabbnak
2020. aug. 7. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
1. Ha sulyos dolog derul ki akkor nem hangos szo nelkul valnanak el
2020. aug. 7. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
5 De igen, főleg akkor ha BTK-s az egyik ember cselekedete. Csak futni hagyja a másik fél-1 eséllyel.
2020. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 nem tudom mit jelent amit irtal
2020. aug. 7. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Valószínűleg azt, hogy törvénysértő dolog (bűncselekmény) derült ki.
2020. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Pontosan.
2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alessandro10 ***** válasza:

Nálunk sem volt soha vita, úgy éltünk, mint egy álompár. Aztán egyszer csak vége lett. Másba lett szerelmes, nekem nem tudott mit mondani, csak annyit, hogy nem működik a kapcsolatunk. Az okokat hiába keresném, nincs értelme. Már a 2. párja voltam, az első házassága is ugyanúgy ért véget (ott közös gyerek is volt). Ott se dolgozott a kapcsolaton, pedig a gyerek miatt talán érdemes lett volna (a volt párja tök normális egyébként).

Engem könnyebb volt elhagynia, hisz nem kötött bennünket össze semmi a házassági anyakönyvi kivonaton kívül.

A 3. talán összejön neki.

2020. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!