Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretett? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretett? Vagy csak mondta a szépet? Akadt jobb?

Figyelt kérdés
Parom szakitott velem, mert elment egy konferenciára, ahol megfogta egy lany. De nekem azt mondta nem emiatt, hanem mert nem állt biztos lábakon a kapcsolat. Voltak veszekedések, de mindig kibekultunk, nem éreztem, hogy ez olyan súlyos lenne neki, és emiatt kiabrandulna belőlem. Nem bírja a veszekedeseket, azaz ha féltékeny vagyok és emiatt morgok. Más miatt nem veszekedtunk. Már jartunk egyszer, ez a második alkalom, tudta mire számíthat,és azért jött újra össze velem,mert rájött én vagyok számára a megfelelő. És mondta,hogy jó volt velem,Bar veszekedtunk akkor is,de hogy minden kapcsolatban vannak veszekedések,úgyhogy nem baj... mielőtt elutazott mondta,hogy majd jon vissza, előző este már fővárosba utazott mert dolga volt,akkor is mondta hogy hiányzom. Másnap négy napos konferencia. Akkor jött a másik lany...utána meg egyszer randizott vele,hogy megnézze milyen hatással van rá. Plusz mondta,hogy mikor elment tolem alig várta...utána meg hiányzom című szoveg...aztán konferencia másik lany. Majd visszajött közölni velem,hogy már nem bir velem együtt lenni. Erthetetelenul állok ehhez...úgy ment el,hogy minden rendben,utólag meg mondja,hogy boldog volt hogy elutazhat tolem végre.
2020. aug. 8. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem állt biztos lábakon a kapcsolat, már csak egy kis lökés (lány) kellett hozzá.
2020. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor minek hitegetett? Miért nem szakitott? Én nem vettem észre semmit az egészből, hogy menni szeretne. Foleg ha felhív, hogy hiányzom neki.
2020. aug. 8. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű és nyers.


Nem akart egyedül maradni, találnia kellett másik puncit, nem akart a nélkül maradni ha veled szakít,

2020. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

“Nem bírja a veszekedeseket, azaz ha féltékeny vagyok és emiatt morgok.”


Még te morogsz? Nézd, ha folyamatosan féltékenykedsz, meg napi szinten csak a veszekedés van, akkor előbb-utóbb de lelép a másik.

2020. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Egy jellem gyenge és hazug egyeddel miért kezdesz? Aki már abszolút megmutatta hol tart az életében?


Önsorsrontás? mert hogy azt teszed.

2020. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondoltam, hogy ezt megteszi velem. Foleg,hogy szorosabbra fűzte velem a viszonyt, gyereket szeretett volna. Álmomban nem gondoltam volna, hogy nem jon vissza úgy ahogy kellene...akkor elég rossz lehetett velem...
2020. aug. 8. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:

6 *Sajnos nem gondoltam, hogy ezt megteszi velem.


Már akkor tudtad amikor az exeit kibeszélte neked, csak azt hitted, hogy te leszel a kivétel.


Ez az igazság.

2020. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindig rossz volt.


Valószínű melletted egy meleg otthont is érzett, megkapta azt amit egy boldog otthon adhat.


Viszont talált egy vonzóbbat, lehet, hogy csak külsőre de lehet, hogy személyiségileg is.

2020. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

* Foleg,hogy szorosabbra fűzte velem a viszonyt, gyereket szeretett volna.


Minden nőnek ezt mondja.

2020. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8


*Viszont talált egy vonzóbbat, lehet, hogy csak külsőre de lehet, hogy személyiségileg is.


Nem. Kettő év múlva lép a következőhöz, mert megunja az illető testét. Számára a nő csak a test. Nem érdekli a lelke.

2020. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!