Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik újra összejöttek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik újra összejöttek hogyan alakult az eleje a kapcsolatnak? Óriási boldogság? Nehézkesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerem a töltöttkaposztas sztorit. Viszont ismerek kiveteleket, sikersztorikat is. Így nem az érdekel, hogy ugyse lesz jó, vagy vége lett.


Az érdekelne, hogy akik úgy döntöttek újra kezdik, azoknak hogy teltek az első hetek/hónapok. Újra nagy fellamgolas, nem birta tok egymás nélkül vagy nehézkesen docogosen ment, mert azért csak volt x idő külön.



2020. aug. 13. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hetekbe telt mire felfogtam, hogy újra ott van mellettem. Azóta vége, de akkor így volt.
2020. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Utálom a töltöttkáposztát.


Mi a fassznak kell ezt a undorító példát ismételni mindig?

2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura volt, volt savanyú szájíz, nem volt az a felhőtlen öröm, mert voltak fenntartások, hogy biztos jó ötlet volt ez-e. Aztán végül 3 évig csak együtt voltunk.
2020. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első X hét elmegy, biztonságosnak érzed a megszokott párral. Aztán jönnek újra ugyanazok a problémák, amire esküdöztetek, hogy most aztán nem. Időpazarlás.
2020. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején bizalmatlanság, fura érzés, nekem még az is volt, hogy azon agyaltam, hogy vajon mennyire néznek idiótának mások, hogy újra vele vagyok.. ,,lábujjhegyen járás", értsd: eleinte semmiért nem mersz szólni a párodnak, nehogy megint csak vitázzatok. Aztán amúgy nagyon jól ment, tényleg működött, de egy fél év után újrakezdődtek a viták, csak sokkal durvábban, lelki őrlődés hónapokon keresztül, féltékenykedés, persze ez mind megtűzdelve nagyon-nagyon boldog napokkal, hogy véletlenül se tudd, hogy mit csinálj.. aztán majdnem napra pontosan egy évre az első szakításhoz ismételt szakítás, ami még fájdalmasabb mint elsőre, még több megbántással.. és a legrosszabb, hogy még mindig befogadnám, ha visszajönne és még mindig nem tudok arra gondolni, hogy mekkora szarkupacban éltem, mennyi energiámat elvette az állandó vita. Te legyél okosabb, mint én, én szerintem olyan hülye vagyok, hogy 2000 évvel később is beleesek ugyanabba a gödörbe.
2021. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar eljutott a kapcsolat dinamaja oda, ahol befejezedott
2023. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!