Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik egyedül élnek? Szakítás után megerősödtek és jól érzik magukat a bőrükben kapcsolat nélkül is?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne, hogy van-e olyan akinek sikerült elérni a boldogságot magában egyedül. Úgy gondolom ez egy jó alap lehet majd egy kapcsolathoz, de ameddig valaki a kapcsolatokkal csak a hiányokat tömködi, addig az összes zátonyra fut. Szóval érdekelnének a személyes sikertörténetek. Köszi :)

2018. nov. 18. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Először is én hazaköltöztem.

Elváltunk , az exem pedig maradt a saját házunkban a gyerekkel. A gyerekre írattunk mindent, aki a gyerekkel él azé a ház is.

Mondhatni szerencsére anyám él már csak, egy nagyobb családi házba így volt hová hazamennem.

És egész biztos, hogy mivel fizetek a gyerek után is, így jó hosszú ideig otthon fogok lakni mert max albérletbe tudnék elmenni, de épp hogy kijönnék a fizetésemből....


Én elvégeztem egy újabb tanfolyamot 33 évesen, a munkám ami volt lehet, hogy normálisan fizetett de már kikészített, most azt csinálom amit szeretek. Kicsit nyugalom van, igaz, hogy anyámmal voltam idén nyaralni, dehát belefér :)


Egy saját kis egyéni vállalkozásom van, én osztom be az időmet, nem keresek rengeteget de mindig egyre több és több az ügyfél.

Azóta volt 2 kapcsolatom is-.

Habár nem könnyű, mert nem minden nő fogadja el, hogy van egy kisgyermekem és , hogy jelenleg félig meddig otthon élek.

2018. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyedül nem vagy képes boldog lenni, akkor párkapcsolatban sem leszel az.
2018. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

10 ev utan koltoztem el. Eloszor nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal, csak lestem a tv-t meg dolgoztam. Elkezdtem tinderezni, volt egy csomo randim, de egyik rosszabb volt mint a masik, ugyhogy toroltem a francba az egeszet. Elkeztem ujra tanulni, jobban elmerultem a munkamban, onismereti treningre jarok. Part direktbe most nem keresek, a sorsra biztam magam :-)

Igy most jol vagyok

2018. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%

Miután szakítottam a második barátnőmmel, szégyenszemre 28 évesen hazaköltöztem az őseimhez. Nem volt abban a pillanatban más választásom. Tőlük mást se kapta, csak oltogatást, szokásosan mindig minden az én hibám. Aztán 2 hónap múlva meguntam, irány albérlet, 3 hónap múlva pedig a főváros. Minél messzebb tőlük.

Durván 9-10 éve megvan a haveri kemény mag, 4-5 főnyi társaság, rájuk számíthattam mindig is. Ők adtak nekem erőt. Időközben aztán rádöbbentem arra is, hogy a párkapcsolat fogalmát nem nekem találták ki. Egy nőt 30 percen túl képtelen vagyok elviselni. Nem megy.

Egy párkapcsolat nekem csak ezt jelentené: [link]

2018. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

imádok egyedül lenni.

túl vagyok egy durva csalódáson.

feldolgoztam.


most örülök, h. nem kell kerülgetnem senkit és szabad vagyok.

egyetértek, egy kapcsolat nagyon nagy nyűg tud lenni.


ha azt a sok időt, energiát az ember másra fordítja, egész messzire el lehetne jutni akármilyen területen.

2018. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek azzal, hogy eloszor magad kell rendbe tenni. En is eppen azon vagyok, csak nem igazan tudom hogyan. Az mar haladas, hogy rajottem, hiaba futkosok bele a kapcsolatokba ha magammal nem vagyok joba. Olvastam hogy van aki jar szakemberhez, mit gondoltok mehet anelkul is? Az onszeretet lenne a nyitja az egesznek, ami olyan logikus megis olyan nehez..
2018. nov. 18. 20:27
 7/18 A kérdező kommentje:
De Kedves Utolso! Erdekelne, hogyan sikerult az, hogy most igy latod? Hogy talaltatok meg a harmoniat magatokba? Ugy erzem bennem zurzavar van..harmonianak meg nyoma sincs
2018. nov. 18. 20:28
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

"Olvastam hogy van aki jar szakemberhez, mit gondoltok mehet anelkul is?"


Önmagadon kívül más nem tud rajtad segíteni. Egy másik ember bár ráterelhet a változás útjára, de neked kell rajta járnod.

Ha ilyen irányjelzőre van szükséged, akkor ajánlom neked Eckhart Tolle két könyvét; A most hatalmát és az Új földet. Hangoskönyvben is megjelent, ha nem szeretsz olvasni. Én is úgy hallgattam meg.

2018. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Jelen!


Most lesz lassan 1 hónapja, hogy elváltak útjaink, az előzővel.


Nekem Dexterhez (8-as) hasonlóan Tolle (ment a zöld kéz!) videói segítettek első körben. Még érdemes Némethi Erika és Dr. Almási Kitti videóit is megsasolni. :)


Szóval (meg)erősödés in progress! :]

2018. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én ahogy elkerültem otthonról barátnőm lett.

Nemsokára össze is költöztünk. Szinte csak egymással voltunk. Egyikőnk sem egy nyitott személyiség. Sokan mondták nehogy megunjuk egymást. Sosem hittem nekik...



Most közel 5 év együttélés után úgy érzem teljesen elhidegeltünk. Néha már az is idegesít ha levegőt vesz. Mostanra hiányzik, hogy nincs 1-2 jó barátom és hogy alig vagyok egyedül. Úgy érzem jót tenne egy kis szabadság és szeretném megismerni magam. Egy bizonyos dolog még összeköt minket de nemsokára az sem számít, akkor biztosan szétvállnak az útjaink.


Szükségem van a szabadságra. Örülök a kérdésednek kérdező! Én is ezen gondolkoztam legutóbb! Én mindenképpen úgy gondolom, hogy ha már nyűg egy hosszú távú kapcsolat akkor érdemes véget vetni és egy ideig egyedül maradni, nem pedig beleugrani egy következő kapcsolatba.

2018. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!