Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bipoláris párom minden előjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris párom minden előjel nélkül közölte, hogy nem akar többet látni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor felejtsd el. Ez a legjobb dolog, amit tehetsz. Később rájössz mennyire okos döntés volt.
2020. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lachesys ***** válasza:
62%
Hagyd. Kínszenvedés egy bipolarissal egyuttelni.
2020. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg bipoláris, akkor ez tartani fog nála kb 1 vagy 2 hónapig, majd vissza akar szerezni! Aztán megint jóba vagytok 1 vagy 2 hónapig vagy egy kicsit több ideig, aztán megint szakít! Igen, bipolárissal, borderline-al, skizofrénnel, nárcisztikussal, pszichopatával nem érdemes semmilyen nemű párkapcsolatot kezdeményezni!!! Sem fenntartani!
2020. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem mondta el sokáig. És pont olyan időszakban ismerkedtünk meg, hogy jól volt. De ez a hullámvasút felőröl. Az pedig teljesen új szín, hogy ellenséges velem. De közben meg a haverjaival nagyon rendes. Miért pont engem bánt? :(
2020. aug. 15. 12:30
 5/23 anonim ***** válasza:
4 Akkor menj el tőle. Tudja meg milyen nélküled. Szó nélkül lépj. Majd ha megtudja, akkor többet nem fog elengedni, ha sikerül neki visszaszedni téged.
2020. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Amit én nem értek az az, hogy miért nem hagyod el? Miért?
2020. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Harmasnak igaza van. En ketszer dobtam ki a paromat, mindketszer visszajott szerencsere, azota mas modszereket valasztok a “feszko” levezetesere. (Pl harmadik alkalommal a munkahelyemen mondtam fel.)

En probalok tudatos lenni minden teren, talan ez a szerencsem, ket alkalom utan felfogtam, hogy nem a parom hibaja, ha nem erzem jol magam. Meg szerencsere ritkan vagyok melyponton, evente talan ketszer, legutobb pl semmi hulyeseget nem csinaltam.

Ha ossze akartok jonni ujra, uljetek le es beszeljetek meg valami modszert, akar orvosi segitseget. Nem ciki az sem, ha csak gyogyszerrel tudja magat valaki szinten tartani.

2020. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Keress érett, egészséges, FÉRFIT!
2020. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ez nem bipoláris zavar.

A bipoláris zavart hirtelen hangulatingadozások jellemzik, ami hangulati téren jelentkezik, és nem a szociális kapcsolatok változnak meg pár másodperc alatt.

Tudom, részben azért, mert bipoláris vagyok/voltam. Volt, hogy napokig búval**szott voltam, utána meg én voltam a legenergikusabb ember a környéken. Volt, hogy egyik nap még minden rendben volt, másnak meg felkelni sem volt lelki erőm. De tudod, mi nem volt soha? Az, hogy akit egyik nap imádok, azt másnap utáljam. Mert ez nem így megy. Még egy bipolárisnál sem.

Nem mondom, vannak olyan kórképek, amikre ez jellemző, de azt nem bipoláris zavarnak hívják.

Egyébként meg: dobd ki. Az nem kapcsolat, hogy néha elküld a fenébe.

2020. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Hú, látom megérkeztek a VALÓDI borderline, meg bipoláris emberek, ők pontoztak le valószínűleg! (#3-as vagyok) Ők most valószínűleg meg akarnak győzni arról, hogy nem olyan vészes az állapotuk, de persze ez nem igaz, mert egy borderline-os ember például csak szeretni tud, de iszonyúan, vagy csak gyűlölni, de azt is iszonyúan, annyira, hogy akár a legszélsőségesebb esetekben meg is ölheti a párját! Hallottam már ilyet is, persze ez azért ritka, de sosem lehet tudni! A bipoláris ugyanez, csak időintervallum más!


A nárcisztikust meg a pszichopatát pedig meg sem említem, pedig arról is tudnék mit mesélni!

2020. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!