Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehetett a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal, aki konkrétan 3 nap után szakított velem. Azon a napon amikor összejöttünk még teljesen rendben volt minden, szerelmesnek tűnt és úgy láttam, hogy ő is komolyan gondolja, majd másnap elkezdett fura lenni és amikor sikerült beszélnem vele közölte, hogy felejtsem el és nem akar inkább semmit. Nem indokolja meg, hogy mi volt a baj.

2020. aug. 18. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Úristen de tipikus. :d
2020. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye😀
2020. aug. 18. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek sajnos.
2020. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy szerintem könnyen meg kapott, túl gyengéd voltál vele. Nem tudják elfelejteni az exüket akiknek nem voltak jók.
2020. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát sajnos. Azért kérdezz rá, hogy mi volt a baj, legalább tudsz belőle tanulni.
2020. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, lehet nincs hozzá közöd, hanem neki vannak problémái. Túl kell lépni ezen gyorsan és nem rágódni rajta, felesleges foglalkozni az ilyenekkel.
2020. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ex, sex, büdi vagy, vagy uncsi, szörnyen csókolsz, nyálas

vagy rájött hogy debuta vagy idegesítően okoskodós sznob, egy csomó olyan oka lehet amit nem akar beolvasni neked

2020. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!