Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, több mint 4 napja nem keres, nagyon rossz érzés, mit tegyek? 25N

Figyelt kérdés

A barátommal 3.5 évet voltunk együtt, volt már többször példa rá, hogy össze vesztünk és szakítás lett a vége, sajnos ő is és én is hirtelen haragúak vagyunk...


De a vége mindig kibékülés lett.

Most belém kötött apró dolgokon amin én felhúztam magam, közben megláttam hogy új idegen nő ismerőse lett ezt szóvá tettem és rögtön kitette hogy egyedülálló és letiltotta az üzeneteimet messengeren.


Azóta sem változott semmi... Szerintetek nő van a dologban??????

Folyton arról álmodok hogy más nőhöz van köze és majd bele pusztulok a fájdalomba :(


2020. aug. 19. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Simán lehetséges. Szerintem felesleges teperned.
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet túlzottan féltékeny típus vagy? Vagy egyszerűen megelégelte a vitákat, szakításokat es inkabb megszakította veled a kapcsolatot. Ido majd segít probald elengedni őt
2020. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Mindig akkor végleges a szakítás, amikor már egy másik bejött a képbe. Még a rossz kapcsolatban is inkább vegetálnak az emberek, mintsem hogy kilépjenek az egyedüllétbe. Sajnálom, valószínűleg már van valakie.
2020. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
1:Vedd tudomásul a szakitást! 2: Igyekezz a következö kapcsolatodig kigyogyulni a féltékenységedböl!
2020. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy, hogy nő van-e a dologban. Szakítottatok, vége, ennyi. Ezért nem keres.
2020. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Azt nem lehet tudni igy ennyiből hogy van e másik nő a dologban.

Szerintem besokallt. Nem tudom milyen dolgokkal kötött beléd? Lehet van előzménye az ő visekedésének is. Amiert beléd kötött. Szakitásotok után lett ismerőse ez a csaj? Akkor nincs miert stresszelni. Egyébként sem gondolom hogy egyből össze jönnek csak mert az ismerőse lett. De szerintem most hagyjatok egymást. Igaz nehéz de ezzel magadat fogod bántani ha ezen rágódsz

Ha meg csaj van a dologban akkor ennyit ért. Tanulj a hibáiból te is. Mert könnyen el lehet üldözni valakit ha állandóan veszekedtek. Néha meg kéne érteni a másikat is.

2020. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Rád férne már egy másik pasi!
2020. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Tök jó hogy le lettem pontozva, csak mert nem azt irtam hogy szakíts vele
2020. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Egy újabb "színvonalas" kérdés a GYK-n...😂🤣


Amúgy már bocs, de ha szakítottatok akkor neked már semmi közöd a megánéletéhez és hogy van-e másik nője.


Fogd fel ezt tanulópénznek, ha majd lesz másik kapcsolatod, bizony a nőnek is tenni kellene egy kapcsolatért és meg kell tudni tartani a férfit. Ez már késő bánat, elcseszted.. lol

2020. aug. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!