Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Magad Szakítottâl a kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magad Szakítottâl a kapcsolataidban vagy inkább veled szakítottak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit miért? És kinek szól a kérdés?
2020. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nektek.
2020. aug. 20. 12:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem a házasságom volt az első párkapcsolatom. 37 éves koromig tartott. Addigra kihűlt és minden küzdelmem ellenére javíthatatlan volt. Az ex férjem szívesen üldögélt a langyos kakiban, én nem , pláne mert nem akartam megcsalni de iszonyúan boldogtalan voltam mellette. Elváltunk. Az utána következő 3-ból pedig 2 csak barátság extrákkal, ami nem az, amit keresek de elvált anyaként talán ez volt kézenfekvő. Egy az rendes próbálkozás lett volna egy itt megismert rendes pasival, de nem jöttünk be igazán egymásnak, egyfolytában azt hallgattam, hogy az exe milyen jó nő volt, láttam, hogy velem csak beéri mert nem kell senki másnak. Hát ez nekem nem opció, van önbecsülésem ugyanis. Léptem, dobtam.

A vicc az, hogy a volt férjemmel örökre terveztem. Sosem gondoltam, hogy nem fog működni. Most már ebből tanulva, azt hiszem másként kezelnék egy komoly párkapcsolatot, de azt nehéz találni ha valaki olyan romantikus mint én és szerelmet is akar. De mindegy is. Nem vagyok társfüggő.

2020. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10 Mert rájöttem, hogy a másik embernek nem jelentek az adott pillanatban semmit-amikor én voltam bajba.


Igaz később tengernyi dolog kiderült, hogy mi volt a valóság.Viszont addigra olyan emberekért vállaltam felelősséget, akiket nem tesz félre az ember.

2020. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindig én szakítottam. Amikor valami nem klappolt, továbbléptem. Tehettem, mert valaki mindig volt talonban, s így ha aznap éppen nem jött össze semmi, akkor em kellett koplalnom. Már családos, 4-es pasi voltam, amikor olyan leckét kaptam kalandól, ami alapjaimban zúzott tönkre. Amikor fél év után kiszeretett belőlem, és minden erőlködésem ellenére szakított velem, tönkre mentem minden szinten.
2020. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindezt egy valaki miatt?
2020. aug. 25. 13:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindig mas szakitott velem. Az a tipus vagyok aki addig tolja amig mas ki nem mondja vagy lelep. De mindegyik vissza is jott, bar volt aki mar nem kellet akkor.
2020. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!