Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
Párommal szakitottunk, de rendeltünk nekem egy csomagot, ami az ő címere fog megjonni. Szerintem ő nem fog szólni nekem ha megjön, lehet a kukaba dobja. Mert most nagy boldogságban el az új párjával...nem szeretném keresni ezugyben,mert nyomulasnak venne biztos. De azért kellene ez a csomag.
2020. aug. 20. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Webáruháznál jelezd, hogy módosítsák a kiszállítási címet a futárnál.
2020. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő intézte ő rendelte,én azt sem tudom hogy kell. Szerintem amúgy már megjott a csomag de semmi hir.
2020. aug. 20. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

1). Ha én lennék a fiú és a Te csomagod jönne hozzám, átvenném és értesítenélek. Elkérném az árát.

2). Ha én lennék Te, írnék a fiúnak, hogy vegye át és egy helyen találkoztok valahol (ami lehetne nála is, nálad is, vagy az utcán). Odaadnám az árát.

3). Ha én lennék az új nő, a párja, kellő magyarázat után elfogadnám a magyarázatot és semmi fantázia tovább.

2020. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem írhatok neki. Az olyan megalazo lenne. Azt hinne ürügyet keresek a találkozóra.
2020. aug. 20. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Annyit azért megkérdezhetnél tőle, hogy mi lett a küldeménnyel! Ez nem közelítés feléje és nem megalázkodás! Gondolkozz egy kicsit! Legalább megtudod a csomag sorsát, ha írsz neki vagy felhívod.

Ha visszaküldte - rendeld meg ismét. Ez olyan eszeveszett nagy probléma?

2020. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg valamelyik családtagod/barátod, hogy hozzák el neked a csomagot. Aztán ezt jelzed a volt párod felé.
2020. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!