Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt ennyi év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ennyi év után is?

Figyelt kérdés

Hat évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom, igazi nagy szerelem, ami egy nyár alatt szövődött és néhány hónapig tartott. Olyan, amit nem minden fiatal él át, nagyon különlegesnek éltem meg akkoriban. Akkor 20 éves voltam. A barátommal egyidősek voltunk. A lányok kedvence volt, mert jóképű, jó kiállású srác volt. Nem akart kapcsolatot, mert imádta a szép lányokat, de egymásba szerettünk és ragaszkodni kezdett hozzám. Én egy nagyon büszke természet vagyok és nehezen adtam magam, nem mutattam neki, hogy mennyire imponál nekem az udvarlása. Lényeg, hogy tartottam magam, de én is beleszerettem, pedig sejtettem, hogy túl nagyot kockáztatok, féltem hogy megcsal idővel. Szerelmet vallot, Végül úgy alakult, hogy egymásnak estünk és onnantól együtt voltunk, imádtuk egymást. De csak pár hónapig lehettem felhőtlen boldog, mert bekövetkezett, amitől féltem. Lebukott, hogy egy másik lánynak elkezdte csapni a szelet, hátha nem tudom meg, letagadta elején, de közös ismerősök lebuktatták előttem. Teljesen összetörtem, nekem nagyon fájt, hogy kijátszott. Legjobban magamat hibáztattam, hogy megbíztam benne, mikor tudtam mennyire népszerű, igazi csajozógèp volt előttem. Mellettem se tudott megváltozni. Először tagadta, hogy meg akart csalni de aztán bevallotta, azt mondta neki nem való még hosszú kapcsolat és fél ettől az egésztől. Szakítottam ősszel, elfogadtam, de rengeteget sírtam. Utána négy hónapra rá hívott fel először, pedig azzal a lánnyal bulizgatott, aki miatt szètmentünk. Mondanom sem kell, hogy ridegen, hidegen helyére tettem, borzasztóan dühös voltam és közben akkor még mindig szerettem. Ők együtt voltak még pár hetet, de valamiért szakítottak. Nekem is lett egy kapcsolatom, viszont én három teljes évig az új párommal jártam. Egy év telt el amikor újra felhívott, hogy mikor leszek egyedül, hogy tudjunk beszélni? Nem válaszoltam neki. Aztán írt egy üzenetet, hogy megbánta ezt az egészet és ha lehetne visszacsinalna mindent. Erre az üzenetre valaszoltam, elfogadtam a bocsánatkérést, de nyilvan nem leptem ki a kapcsolatomból, ami még ezután két évig tartott. Mikor véget ért, tehat négy évre rá, hogy együtt voltunk, megint megkeresett. Mivel ekkor már egyedülálló voltam, felvettem a telefont és beszéltem vele félórát, de egy büdös szót nem ejtett a párjáról és kettőnkről sem. Csak annyit mondott, hogy nem tud elfelejteni és nem tud rám negatívumot mondani, nem kellett volna elhagynia anno.


Azóta már viszont eltelt plusz két év, mindent összevetve tehát hat év és most megint jelentkezett online felületen.

Én már elfogadtam azt, hogy ez a szerelem nem valósult meg és nem illunk össze, viszont azt nem értem, hogy ennyi év után miért keres meg mindig újra és újra, mikor a csajok folyamatosan korbeugraljak es barátnője volt neki is az evek alatt? Unatkozik?



2020. aug. 21. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ők együtt voltak még pár hetet, de valamiért szakítottak." :D:D:D

na vajon miért?!


Ő az a fickó aki talonban tartja az exeit, és ha úgy hozza az idő, bepróbálkozik egy egy menetre. De jól csinálja mert te gondolkozol rajta, hogy mi legyen.

2020. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak repetázni akar néhány éjszakát. Ne is törődj vele.

31/f

2020. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak addig kellenél, amíg meg nem kap újra. Tudni akarja, hogy még mindig hatással van rád, és bármit megtehet, te odavagy érte.

Nem egyedi eset, vannak ilyen férfiak. Jellemzően pont olyanok, mint amilyennek őt leírtad. Bárkit megkaphatnak, hát az kell, akiért többet kell küzdeni, mint általában. De amikor már megvan, az sem kell igazán.

2020. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ált. addig vagy izgató számára míg meg nem kap. Ez a tipus egyszerre mindig több vasat tart a tűzben, de erről nyilván hallgat nagyokat. Szerintem is csak meg akarja tudni, el tudna e csábítani újra ha akarna. Ne is figyelj rá, nyilván xarna a fejedre kis idő után, neked meg maradna a szégyen, hogy megint palira vett.
2020. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van és tudom is, hogy mindig ilyen volt és marad is.
2020. aug. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!