Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos az exbarátom követelése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az exbarátom követelése, ti kifizetnétek neki?

Figyelt kérdés
Szakítottunk tegnap. Július közepén egyik ismerősöm esküvőjén voltunk közösen, ahova az én kérésemre vett egy új öltönyt 57 000Ft értékben a saját pénzéből (én is vettem magamnak ruhát, de ez most nem lényeg). Azt mondja, hogy ha én nem kérem, akkor a meglevőkből vett volna fel és nem vett volna újat, egyébként is csak a kedvemért jött el, hogy ne menjek egyedül, az én ismerősöm esküvője volt, így fizessem vissza neki az öltöny árát.

2020. aug. 28. 10:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettetheti ki veled, csak hülyének akar nézni, bedőltél neki. Kerüldd a palit ahogy lehet.
2020. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges az ilyen. Ennyire filléres pasit kifogni...

Semmi közöd hozzá, ne fizess neki egy forintot se.

2020. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem fizetnék, de mondjuk én nem is jönnék össze olyannal, aki ennyire smucig és csóró.
2020. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Az exbarátod egy kis pöcs. Dehogy fizetném. Kenje a hajára ha nem kell neki.
2020. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetném ki neki, azt az öltönyt máshová is feltudja majd venni a későbbiekben. Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy megkell vennie. Ő döntése volt. De nem kértem volna egyébként sem arra, hogy vegyen új öltönyt, ha amúgy van neki.

Csak szívózik veled bosszúból. Ennyi a történet.

2020. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Adja el picit olcsóbban, ha nem kell neki.
2020. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Ezen most felröhögtem :D. Az az ő öltönye, nem a tied, dehogy fizesd ki neki.
2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Én meg nem találok magamnak rendes barátnőt, pedig én még a Te ruhád is kifizettem volna...
2020. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
57000 egyébként még nem is olyan sok egy öltönyért (ha valóban igényes), ráadásul az ő dolga. Ez már csak szarrágás.
2020. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd ki neki, hagyd. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2020. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!