Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exem szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem szakított velem, akkor miért írogat kb hetente hogy van-e már valakim?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 10:09
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valószínű azért, mert még jól jön a figyelmed számára.

Ahhoz, hogy figyelj rá, ezt fekteti be.


Célszerű ignorálni, és feldolgozni, hogy vége.

2020. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert neki még nem jött össze senki,ezér bepróbálkozik nálad egy kis szexre.
2020. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretné odavetni, hogy "de gyorsan találtál valakit, te xxx!":DDD
2020. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi köze hozzá, ha találtam is, mert ő dobott ki engem, így nem értem, őt miért érdekli hogy van-e bárki bármilyen formában. De kattogjon csak nyugodtan
2020. szept. 6. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért állsz vele szóba egyáltalán?
2020. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

4


Te kattogsz miatta láthatóan-olvashatóan s ezen nevet ő is, én is;)

2020. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Ez téged minősít és nem engem. Nyilván nem semleges még számomra az illető, tekintve mennyi év van mögöttünk és nem én voltam a szakító fél.


De örülök, ha számodra az szórakoztató, hogy az exeid nyakára jársz és még élvezed is, "nevetsz" rajta.


De valahol nekem is szórakoztató, ha megkernek, hogy ne keressem többet az illetőt, és ennek ellenére ő olyan gyenge, hogy csak a nyakamra jár. :)

2020. szept. 6. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

7


"Kedves szőke", lefordítom...az helyett, hogy tennél s lépnél tovább, nem foglalkoznál vele, itt siránkozol, bosszantod magadat.

Azért jelentkezik nálad, mert tud s hogy idegeljen...sikerült, ahogyan nekem is, pedig ébresztés volt a cél csak setétben vagy...voltál remélem mostantól;)


S én mit teszek, arról fogalmad sincs, de talán fenti sorokból illene, hogy derengjen végre;)


ui: ha feledni akarod, akkor cserélsz telszámot, emailt, törlöd összes közösségi oldalról magadat...ennyi s olé;)

2020. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
96%
Ez a típus szokott bekavarni, amikor találsz valakit. Sérült az egója és bűntudata is van, mivel ő szúrt ki veled. Az ilyenek szoktak gerinctelenül bosszút állni a saját butaságuk miatt.
2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó válaszolónak igaza lehet. Attól, hogy ő szakított, bánthatja az egóját, ha gyorsan túl leszel rajta.

Ha jót akarsz magadnak, tiltod, törlöd mindenhonnan, ès nem állsz vele szóba többet.

2020. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!