Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdekelne, hogy az exednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy az exednek van-e már valakije, ha neked már van valakid?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem szokásom halmozni az exeket, így erre sen tudok válaszolni általánosságban.
2020. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nekem kifejezetten rosszul esett valamiért amikor az exemnek új párja lett. Pedig nekem akkor már volt. Sokat álmodtam is vele egy ideig azután. Nemtudom milyen furcsasag volt ez.
2020. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, ha már ismerkedsz/komolyabbá kezd fordulni a dolog, esetleg már új párod is van.


Megkérdezed az exet, ő hogy áll ilyen téren?

2020. szept. 8. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy megkérdezném, felesleges önkínzásnak tűnik. Ha meg totál túl vagy az exeden, akkor meg azért nem kérdezi meg az ember, mert nem érdekli.

Szóval nekem sehogy se fér az agyamba, hogy miért kérdezném meg.

2020. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ha teszem azt, valaki megkerdezi az exét, de közben azt állítja, hogy neki már van, az kamu szagú? :D
2020. szept. 8. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nem biztos. Lehet hogy valóban van, de az csak gyógykapcsi. Meg az egó ugye nagy állat tud lenni. Egótuning pl, hogy "hahaha nekem előbb lett valakim, mint neked bibibi, én többet érek egosimi".
2020. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
100%
Látom az exeim párkapcsolati fejlődéseit a Facebook-on, de inkább örülök, ha talál magának valakit.
2020. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, mint a #6.

Max el akar dicsekedni, hogy neki már van valaki, míg az exnek nem.

Én is facebookon szoktam látni ha kiraknak valamit az exeim az új párjukkal, de eszembe sem jutna rákérdezni hogy mi van, bár én rég lezártam velük a dolgot.

2020. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem csak szimplán semmi nem érdekel, ami az exekkel kapcsolatos.
2020. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem csak érdekli, hogy mizu van az exével.
2020. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!