Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Folyton a szakításon pörög az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a szakításon pörög az agyam?

Figyelt kérdés

Egyfolytában, minden nap. A kapcsolat elejétől, mert akkor is bizonytalan voltam, hogy akarom-e. 2 és fél éve tart, és folyton csak azt igyekszem alátámasztani, miért nem jó, mi minden rossz benne, nem működik.

De félek, hogy nem reálisan látom, és csak én koncentrálok a rossz dolgokra.

Más is volt már így?


2020. szept. 13. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve ezen jár az agyad az nagyon fura.
2020. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én! 6 hònapja agyalok azon hogy szakìtanom kellene. Beszéltem mar erről a paromnak de mindig indokolja hogy jobb es jobb lesz...csak időt töltsünk még.
2020. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magadban vagy bizonytalan?
2020. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A döntésemben
2020. szept. 13. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megoldani a dolgot akkor mire vársz?

#3 voltam

2020. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megoldani?
2020. szept. 13. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolò vagyok

Hát ha segìt neked kedves kérdező. Én magamban vagyok bizonytalan, nem tudom hogy bele fogok e tudni szertni. Nagyon kedves, figyelmes,poénos és el lehet vele beszélni majdnem mindenről. Egyik percben el se engedném magamtòl, de van hogy az se bánom ha nem találkozunk aznap. Ő biztos bennem. Beszéltem már az érzéseimről neki,abzonytalanságomròl de mindig mondogatja majd ha több időt töltünk együtt mjnden változni fog. Most várakozom mégis merre mozduljak vele kapcsolatban

2020. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam beleszeretni, de sztem ő sem belém, férfi, racionálisabb. Ragaszkodunk inkább egymáshoz, főleg ő hozzám, sokszor akartam vele szakítani, nem engedte, olyankor bedobta magát sokat beszélgettünk.

De azóta sem az igazi a kapcsolatunk, nincs olyan közel hozzám, mint én vágyom rá, h a társam legyen hozzám.

Nem érzem amit kéne, a bizalmat sem, stb stb.

Szóval tudom úgy is nézni, hogy végülis jó, de ha a hiányokra fókuszálok, nem szabadna ebben a kapcsolatban maradnom.

2020. szept. 13. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de en utalnek egy ilyen kapcsolatban lenni :/ teljesen megfojtjatok, kisajatitjatok egymast, meg ha nem is rossz szandekkal teszitek. En lepnek...

47n

2020. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!